Archiv článků

Brno bez větších potíží rozstřílelo Přerov, hattrickem se blýskl Filip Král

sobota 01.06.2024, 14:30
Odpolední program extraligy inline hokejistů nabídl souboj mezi Brnem a Přerovem, ve kterém od začátku diktovali tempo hry domácí. Ti hned od úvodu vedli a drželi si potřebný náskok, který ještě navyšovali. Po jasném a dominantním výkonu vyhráli 6:2, hned tři góly zapsal odchovanec Komety a současný hráč Pittsburghu Filip Král.

Drama na Nikolajce! Prague Rats nakonec po prodloužení porazili Hořovice

sobota 01.06.2024, 13:00
Parádní vstup do zápasu Hořovic a snaha Rats o srovnání a obrat, který ale nakonec domácí tým zvládl a proti Cvočkařům získal dva body po výhře v prodloužení po výsledku 7:6, o čemž rozhodl Matyáš Filip. Taková byla podívaná, která otevřela sobotní program na Nikolajce.

Přerov si vystřílel tři body v Boskovicích. Zářil Navrátil

sobota 01.06.2024, 12:30
Pátý víkend Stilmat Extraligy inline hokeje začal na zimním stadionu v Boskovicích, kde domácí tým hostil Přerov. Night Birds jako favorit splnil svoji roli a posunuli se tak na druhé postupové místo. Přerov nezaskočila ani rychlá branka z úvodní minuty utkání, načež zejména ve druhé polovině hosté nedali Boskovicím příliš prostoru ke zdramatizování zápasu.

Stilmat extraliga: Rats mohou odskočit Hradci, dočkají se Černošice první výhry?

pátek 31.05.2024, 14:00
První červnový den nebude patřit pouze všem dětem, které mají svátek, ale také zápasům Stilmat extraligy inline hokeje. Prague Rats mohou využít volna druhého Hradce Králové a vytvořit si na první příčce skupiny Západ výraznější náskok. V rámci pátého kola se střetnou s Hořovicemi a Černošicemi, které letos ještě nezvítězily. Ve Zlíně proti sobě nastoupí dva ze tří nejproduktivnějších hráčů skupiny Východ a bývalí spoluhráči – zlínský Lukáš Chludil a uherskobrodský Jiří Suhrada.

Starší žáky čeká Českomoravský pohár, mladší žáci a přípravky se utkají ve Zlíně

čtvrtek 30.05.2024, 14:45
Zatímco juniory a dorostence čeká volno, protože se v Přerově uskuteční výběrové soustředění reprezentací do patnácti, sedmnácti a devatenácti let, mladší kategorie se sjedou na Moravu. Starší žáci poprvé změří síly v rámci Českomoravského poháru, který se uskuteční v Uherském Brodě a poprvé se utkají týmy z Čech i Moravy. Mladší žáky a přípravky čeká program ve zlínské CCM aréně.

Dohrávka pro Hořovice. Černošice zůstávají na dně západní divize

středa 29.05.2024, 21:30
Cvočkaři z Hořovic zvládli dohrávku posledního kola Stilmat extraligy na černošickém stadionu výsledkem 7:3 a přiblížili se k postupu do čtvrtfinále. Naopak, domácí Černošice se stále nedokázali vzpamatovat a využít možnosti, dotáhnout se bodově právě ke 4. celku západní divize.

Kanci potrápili favorita z Brna, tři body nakonec putovaly do moravské metropole

sobota 25.05.2024, 15:35
Nervy drásající zápas na půdě Kanců nakonec přinesl překvapivě vyrovnanou bitvu. Brzké vedení domácích ale nakonec otočili hráči z Brna ve svůj prospěch. V tomto úspěchu jim pomohl zejména druhý poločas, během kterého se prosadili rovnou čtyřikrát.

První příčku si berou zpět Rats, uspěli v přímém souboji s Hradcem Králové

sobota 25.05.2024, 14:45
Hradec Králové se sice vítězstvím s Roller Stormem vyhoupl na vedoucí pozici západní divize, jenže dlouho na ní nevydržel. Do Třebechovic přijeli Prague Rats, kteří si první příčku rychle vzali zpět, když s Hradcem Králové zvítězili 8:4.

Devils si spravili chuť a vysoko porazili Boskovice, které nedokázaly navázat na první výhru

sobota 25.05.2024, 14:15
Zlín napravil dopolední vysokou porážku s Mission Roller Brno a dokázal po třech porážkách v řadě naplno bodovat. Naopak hosté nedokázali navázat na výhru z Uherského Brodu a zůstávají na posledním místě východní skupiny. Devils sice v utkání brzy prohrávali, ale dokázali získat zápas pod kontrolu.

Hradec Králové v prvním domácím utkání nezaváhal. Roller Storm porazil 9:5

sobota 25.05.2024, 12:45
Inline hokejisté Hradce Králové v úvodním domácím utkání v třebechovickém azylu slaví výhru. Pražský Roller Storm porazili 9:5 hlavně díky Aleši Půlpánovi a Pavlu Šimkovi, kteří zaznamenali po hattricku.

Boskovice si připisují první výhru za tři body! Kanci ztrácejí po slibném rozjezdu

sobota 25.05.2024, 11:05
Až v pátém zápase se povedlo Boskovicím naplno bodovat a získat první vítězství. Ve prospěch hostů rozhodla zejména první půle, kterou vyhráli o tři branky. Druhý poločas naopak nabídl dramatickou a vyrovnanou zápletku. Nakonec se ale ze tří bodů radovaly právě Boskovice, které přibrzdily slibně rozjeté Kance z Uherského Brodu.

První minuty rozhodly o výhře Brna ve Zlíně. Mission Roller nasypal Devils 11 branek!

sobota 25.05.2024, 11:00
Netradičně již v devět hodin ráno zahájili Devils Zlín zápas s Mission Roller Brno. Oba soupeři v tabulce před utkáním měli po sedmi bodech, a tak se očekával vyrovnaný zápas. Brno ale mělo vynikající vstup do zápasu a po celé utkání bylo velmi produktivní, což vedlo k jedenácti gólům do zlínské branky a zisku tří bodů.

Devils čeká v extralize Brno, Hradec Králové čeká domácí série

pátek 24.05.2024, 09:00
Inline hokejisté Zlína a Brna nasbírali v dosavadním průběhu STILMAT extraligy shodně sedm bodů. Po sobotních zápasech může jeden z těchto týmů figurovat na čele tabulky skupiny Východ, kde se momentálně nachází Přerov, na který tentokrát vyšel volný los. V sobotu dopoledne nastoupí Devils a Mission Roller ve Zlíně proti sobě. Ve skupině Západ 1. ligy na sebe podruhé v sezoně narazí dva účastníci z Lovosic.

Mládežnické reprezentace se v Přerově sejdou k výběrovému soustředění

čtvrtek 23.05.2024, 09:00
V Přerově se v sobotu 1. června uskuteční výběrové soustředění mládežnických reprezentací. Na zimním stadionu se sejdou kategorie do patnácti, sedmnácti a devatenácti let, z nichž vzejdou týmy pro vrcholné turnaje ročníku 2024. Mladší kategorie do patnácti a sedmnácti let čeká evropský turnaj na Slovensku. Devatenáctka v září odcestuje do Itálie na World Skate Games.

Soutěže mládežníků pokračují, v dorostu se znovu střetnou týmy z východní a západní divize

středa 22.05.2024, 15:30
Stadiony v Přerově a Praze budou hostit další části mládežnických soutěží v inline hokeji. Na Hané se o víkendu utkají o body kategorie starších a mladších žáků, na Smíchově zase dojde na zápasy v rámci dorostu a juniorky. Dorostenecká extraliga proti sobě podruhé v aktuálním ročníku svede celky z Čech a Moravy.