Archiv článků

Přerov v závěru otočil duel s Uherským Brodem a čtvrtfinále odehraje doma

sobota 08.06.2024, 15:15
Inline hokejisté Přerova díky gólu Tomáše Hanáka při hře bez brankáře udolali na své půdě Uherský Brod 6:5. V tabulce se tak vrátili na druhé místo před Zlín, který je předtím po výhře v dopoledním vzájemném zápase předskočil. Právě s Devils se Night Birds střetnou ve čtvrtfinále play-off. Kanci půjdou ze čtvrté příčky na vítěze skupiny Východ – Mission Roller Brno.

Hradec Králové uzavřel základní část výhrou nad Černošicemi

sobota 08.06.2024, 15:00
Plný počet bodů. Hradec Králové si v sobotu připsal i druhou výhru, když v Třebechovicích porazil Černošice vysoko 12:5 a z druhého místa postupuje do čtvrtfinále, které navíc odehrají na domácí půdě. Černošice se naopak rozloučili s letošní sezonou další porážkou.

Hradec Králové si pojistil druhé místo! Výhru nad Hořovicemi řídil hattrickem Hronek

sobota 08.06.2024, 12:55
Inline hokejisté Hradce Králové potřebovali bodovat, aby nemuseli spoléhat na poslední zápas v základní části. V domácím prostředí v Třebechovicích se jim to povedlo a Cvočkaře z Hořovic dokázali porazit 8:6, aby si zajistili druhé místo v západní skupině. Výsledek utkání přímo rozhodl o tom, že si oba týmy za týden na stejném místě dají reprízu v rámci čtvrtfinále play-off. Výhru východočeského týmu řídil hattrickem Filip Hronek.

Zlín rozstřílel Přerov a v tabulce ho vystřídal na druhém místě

sobota 08.06.2024, 12:50
Inline hokejisté Zlína porazili v závěrečném šestém kole základní části skupiny Východ Stilmat extraligy Přerov na jeho hřišti 9:4. Devils o výsledku rozhodli především v prvním poločase, ve kterém skórovali sedmkrát. Night Birds tak oplatili porážku z prvního vzájemného zápasu a v průběžné tabulce je připravili o druhé místo. Přerov má však k dobru odpolední duel proti Uherskému Brodu a v případě výhry půjde do čtvrtfinále play-off z druhé pozice.

Mission Roller Brno si zajistil 1. příčku ve východní skupině po vysoké výhře s Boskovicemi

sobota 08.06.2024, 12:25
V sobotní poledne sledovali diváci zápas mezi prvním Brnem a posledními Boskovicemi. Hosté měli sice slušný úvod do zápasu, ale Brňané velmi rychle ukázali, proč vévodí východní skupině. Do poločasu nasázeli celkem sedm gólů a ve druhém dějství mohli hrát uvolněně. Vysoký náskok si drželi po celé utkání a zvítězili vysoko 11:1.

Rats a Storm sehrají první ze série derby, Brno má boj o prvenství ve svých rukou

pátek 07.06.2024, 11:00
Poslední hrací víkend základní části čeká Stilmat extraligu. Nic sice nezmění na výčtu týmů, které si zahrají následné čtvrtfinále play-off. O přesném pořadí pro vyřazovací boje se nicméně teprve rozhodne. Ke dvěma zápasům na domácí půdě tentokrát nastoupí Hradec Králové a Přerov. Východočeši hostí v Třebechovicích Cvočkaře z Hořovic a Černošice, Přerov přivítá Devils Zlín a Uherský Brod.

Mládež: Starší žáci Boskovic se mohou doma posunout do čela tabulky, junioři i dorostenci hrají ve Zlíně

čtvrtek 06.06.2024, 17:00
Základní části mládežnických soutěží se pomalu chýlí ke konci. Nedlouho před vyvrcholením této sezony v podobě Final Four Mistrovství České republiky si mohou ve starších žácích polepšit Boskovice. Jihomoravané se budou snažit nahradit na prvním místě průběžné tabulky Uherský Brod. V rámci juniorské extraligy vyzvou ve Zlíně domácí Devils vedoucí Přerov.

Nominace reprezentací do patnácti a sedmnácti let po výběrovém soustředění

čtvrtek 06.06.2024, 11:00
V Přerově se v sobotu 1. června uskutečnilo na zimním stadion výběrové soustředění mládežnických reprezentací, z něhož vzešla finální nominace pro týmy do patnácti a sedmnácti let pro Evropský pohár.

Sem: Cílem pro nás v letošní sezóně bylo omladit kádr a to se povedlo

středa 05.06.2024, 17:00
Loňskému třetímu týmu Stilmat Extraligy se v letošním ročníku zatím příliš nedařilo. V sobotu museli dvakrát zvítězit, pokud chtěli ještě pomýšlet na nějakou šanci. To se však nepovedlo, a tak je jasné, že Černošice se do playoff letos nepodívají. Kádr se oproti loňskému ročníku hodně omladil, což byl cíl Černošic v podobě zapojení mladíků do A-týmu, jak po sobotních zápasech přiznal černošický David Sem.

Flynn: Záčátek zápasu proti Hořovicím nám nevyšel, k obratu nám pomohlo závěrečné vyloučení soupeře

neděle 02.06.2024, 19:00
Hráči IHC Prague Rats si po sobotním programu Stilmat extraligy zajistili předčasně první místo po základní části a tím i nejlepší pozici pro nadcházející čtvrtfinále. Cesta k prvnímu místu však nebyla příliš hladká. Hned v úvodním zápase proti Hořovicím prohrávali v prvním poločase 0:4, ale nakonec zápas dotáhli do vítězného konce v prodloužení. Pomohlo jim k tomu i zbytečné vyloučení soupeře za nesportovní chování, což na konci přiznal Oscar Flynn.

Hořovice B si to s Lovosicemi rozdají o první příčku, Kroměříž a Lvi míří do Přerova

sobota 01.06.2024, 20:00
Nedělní prvoligový program nabídne program všech tří divizí. V západní části změří v přímém souboji o první místo síly rezerva Hořovic a IHC ESSE Lovosice. Proti sobě zároveň stanou nejproduktivnější hráči skupiny, stejně jako ve střední skupině v případě duelu Polička – Blackfin Chrudim. Suverén skupiny Východ Kroměříž se představí na přerovské půdě.

Kanci uspěli v derby ve Zlíně! Postup do čtvrtfinále jim vystřelil kapitán Šiller v prodloužení

sobota 01.06.2024, 19:00
Atraktivní zápas ve Zlíně sehráli domácí Devils s Kanci z Uherského Brodu. V utkání padlo celkem 11 branek a dospělo až do prodloužení. Napínavá bitva, ve které si ani jeden z týmů nedokázal vypracovat vyšší než jednobrankové vedení, rozhodl ve dvacáté vteřině uherskobrodský kapitán, jenž hostům zajistil nejen vítězství, ale také postup do vyřazovacích bojů.

Bezouška dovedl Černošice k prvnímu letošnímu vítězství

sobota 01.06.2024, 18:00
V pátém kole Stilmat extraligy inline hokejistů se na Nikolajce střetly týmy IHC Roller Storm Praha a SK Černošice. Diváci byli svědky dramatického utkání plného gólů a napětí až do poslední minuty. Černošice si nakonec odvezly těsné vítězství 8:7, a to především díky skvělému výkonu Michala Bezoušky, který zaznamenal hattrick. Hráčům Stormu nepomohli ani čtyři branky Lukáše Strnada.

Rats otočily nepříznivý stav a zajistily si první místo v tabulce!

sobota 01.06.2024, 16:02
Vyrovnaný a aktivní duel přineslo střetnutí mezi pražskými Rats a Černošicemi. Středočeši se sice jako první dostali do vedení, avšak pražský celek dokázal rychle otočit a po zbytek utkání to byl on, kdo držel náskok. Díky tomu se povedlo Krysám zvítězit a definitivně tak potvrdit první místo po základní části.

Přestřelka mezi Roller Stormem a Hořovicemi. Důležité body získali Cvočkaři

sobota 01.06.2024, 14:35
Dramatický zápas přineslo střetnutí na pražské Nikolajce mezi pražském Roller Stormem a hořovickými Cvočkaři. Středočeský tým až na malou chvilku ovšem vždy tahal za delší konec provazu a díky tomu nakonec uzmul těsnou výhru 5:4.