Archiv článků

Obrat! Zlín ve čtvrtfinále oplatil Přerovu loňskou porážku a postupuje do Final Four

sobota 15.06.2024, 20:04
Inline hokejisté Zlína se radují z postupu do Final Four STILMAT extraligy inline hokeje. Ve druhém zápase čtvrtfinále play-off porazili Přerov po obratu 6:4 a v rozhodujících nájezdech jim zařídil celkové vítězství v sérii kapitán David Hrazdira. Devils se tak stali jediným týmem, který v sobotních vyřazovacích bojích dokázal vyzrát na lépe postaveného soupeře po základní části. Přerovským Night Birds na jejich půdě zároveň vrátili porážku ve stejné fázi sezony z minulého roku.

Další učastníkem Final Four je loňský vítěz, který i napodruhé porazil v derby Storm

sobota 15.06.2024, 19:00
Co se dařilo Roller Stormu Praha v základní části, to se nepovedlo ve čtvrtfinále. Pražský tým totiž jako jediný dokázal dvakrát zdolat vítěze základní skupiny Prague Rats, ovšem soupeř jim ve čtvrtfinále porážky vrátil i s úroky a cesta Roller Stormu končí ve čtvrtfinále. Prague Rats budou v silné konkurenci po roce obhajovat zisk trofeje na Final Four.

Přerov na úvod čtvrtfinále rozstřílel Zlín a má postupový mečbol

sobota 15.06.2024, 17:30
Inline hokejisté Přerova porazili v prvním utkání čtvrtfinále play-off Stilmat extraligy doma Zlín vysoko 6:1 a v sérii vedou 1:0. Hattrickem se na tom podílel Karel Plášek, který se celkově trefil nakonec čtyřikrát. Jediným z hráčů Devils, jenž dokázal překonat brankáře Night Birds Petra Žurka, byl Adam Hamrla. Night Birds tak ve druhém duelu budou útočit na postup do Final Four, Zlínští budou odvracet konec sezony.

Derby v dramatickém čtvrtfinálovém prodloužení zvládli hráči Rats, mají tak první bod

sobota 15.06.2024, 16:15
V dramatickém čtvrtfinálovém zápase Stilmat Extraligy se IHC Prague Rats podařilo získat první bod v sérii s IHC Roller Storm. Ač Rats nastoupili bez několika hráčů, tak dokázali po většinu zápasu držet vedení, které až v samotném závěru dokázali hráči Roller Stormu srovnat. Prodloužení ovšem rozhodlo, že Jakub Bernad první bod v sérii posunul na stranu Prague Rats.

Brňané postupují na Final Four, proti houževnatým Kancům zvládli i druhý zápas

sobota 15.06.2024, 16:00
Je dobojováno, série mezi Brnem a Uherským Brodem končí 2:0 na zápasy. Domácí to však neměli rozhodně snadné, soupeř hrál velmi dobře a prokazoval velkou kvalitu. Tu ale měli i Brňané a k cestě do semifinále výrazně pomohl bodový příspěvek Filipa Krále, který svými gólovými zásahy pomohl Mission Rolleru k oběma výhrám a také postupu do semifinále Stilmat extraligy.

Hradec je mezi nejlepší čtyřkou! Divokou odvetu čtvrtfinále rozhodl v prodloužení Čáp

sobota 15.06.2024, 15:00
Tým ILHK Hradec Králové si jako první zajistil postup na Final Four Stilmat extraligy. Ve druhém čtvrtfinálovém utkání porazil Hořovice 6:5 po prodloužení, ač si doslova zahrával s ohněm. O půli totiž Východočeši vedli 4:1, jenže Hořovice dokázali zápas otočit, aby Filip Hronek zápas poslal ještě do prodloužení ve vlastním oslabení minutu a půl před koncem. V nastavení pak odšpuntoval postupovou radost domácí Zdeněk Čáp.

Brňané se na první bod nadřeli, vítězství potvrdili až gólem do prázdné branky

sobota 15.06.2024, 14:30
Pod Špilberkem začalo čtvrtfinále hrané na dva vítězné zápasy. Na fanoušky čekal souboj mezi Brnem a Uherským Brodem. První část nabídla opatrnou podívanou, mnoho šancí a gólu k vidění nebylo. Přesto se Brno radovalo po gólů Drobného. Druhá dvacetiminutovka už byla o poznání zajímavější, a hlavně začaly padat góly. Brňané si drželi náskok, a nakonec ho s vypětím všech sil udrželi. Gólem do prázdné navíc potvrdil první čtvrtfinálovou výhru Filip Král.

První čtvrtfinálové drama patří Hradci Králové. Dvě minuty před koncem rozhodl Brožek!

sobota 15.06.2024, 12:30
První čtvrtfinále Stilmat extraligy nabídlo napínavou a dramatickou bitvu. Po úvodním utkání se v Třebechovicích k postupu na Final Four přiblížil sice Hradec Králové, jenže s Hořovicemi větší část zápasu prohrával. Rozhodla až branka ve 38. minutě, kterou se pod výhru 3:2 podepsal David Brožek. Cvočkaři ale do odvety neskládají zbraně.

Osm týmů si zahraje o čtyři místa na Final Four. Extraligové čtvrtfinále je tady!

pátek 14.06.2024, 14:00
Osm nejlepších týmů Stilmat extraligy se v sobotu utká ve čtvrtfinále play-off. Vítěz skupiny Západ a úřadující šampion Prague Rats narazí na městského rivala Roller Storm, kterému v základní části dvakrát podlehl. Lídr skupiny Východ Brno půjde na Uherský Brod, stejně jako v minulé sezoně pak proti sobě stanou Přerov a Zlín. Čtvrtou dvojici ve vyřazovacích bojích tvoří Hradec Králové a Hořovice.

Mládež: Soutěže vrcholí, hraje se o poslední místa na Final Four!

čtvrtek 13.06.2024, 17:00
Už jen týden zbývá do závěrečného turnaje Final Four a ještě není rozhodnuto o všech účastnících. Jako nejlepší tým skupiny Východ do něj může jít výběr starších žáků Uherského Brodu. Kanci jsou aktuálně druzí o tři body za Boskovicemi, které do víkendového dění nezasáhnou. Proti Přerovu, Zlínu a Kroměříži navíc nastoupí na své půdě. Soutěže dorostu a juniorky uzavřou celky ze skupiny Západ. Junioři Hořovic budou chtít protáhnout sérii neporazitelnosti, která jim může vynést i 1. místo po základní části.

Legendy berou na MS bronz! Veteráni obsadili 5. místo po výhře se Slovenskem

pondělí 10.06.2024, 09:00
AKTUALIZUJEME - Ve Španělsku probíhá světový šampionát veteránů, v němž se povedlo Čechům v kategorii legend přejít přes čtvrtfinále po výhře 9:2 nad Německem. Ač v semifinále Češi nestačili na Francii, v utkání o bronz dokázali zvítězit nad Švédskem. Ve čtvrtfinále se naopak nevedlo mladším veteránům, kteří nepřešli přes USA. Na závěr turnaje si ale spravili chuť v utkání se Slovenskem o 5. místo.

Dělali jsme zbytečné chyby, závěr jsme naštěstí zvládli, oddechl si přerovský Tomáš Hanák

pondělí 10.06.2024, 08:00
Druhou porážku během jednoho dne Night Birds nepřipustili. Doma proti Uherskému Brodu sice ve druhé půli museli dosahovat dvoubrankovou ztrátu, přesto si ale dokázali poradit a do play-off jdou z druhého místa skupiny Východ. Loňskému účastníkovi Final Four pomohl oddechový čas, po kterém vsítil tři góly a otočil skóre. Rozhodující trefu zaznamenal ve 39. minutě Tomáš Hanák.

Zlínský Richard Hrazdira po hattricku: Góly nás nabudily, je to zásluha celého týmu

neděle 09.06.2024, 16:30
Zlínští Devils předvedli v prvním poločase zápasu s Přerovem gólovou smršť. Vidět při ní byl i Richard Hrazdira, který do sítě Night Birds nastřílel hattrick. Především jeho třetí trefa stála za to. Jednadvacetiletý útočník kličkou do forhendu posadil brankáře Šejbu na zadek a pak zamířil do odkryté brány.

1. liga: Pardubice uvidí chrudimské derby. Uspěje v něm Blackfin, nebo Eagles?

neděle 09.06.2024, 08:00
Druhá červnová neděle bude patřit dalším zápasům první ligy ve skupinách Západ a Střed. V prvně jmenované se oba lovosické týmy – IHC ESSE a ASK ILH – představí pod střechou haly Nikolajka, kde vyzvou Roller Storm Praha B a celek Jsmeinline. Na východě Čech hostí rezerva Hradce Králové Poličku a Úhřetice, dojde také na chrudimské městské derby mezi IHC Blackfin a IHC Eagles.

Storm otočil zápas proti Rats ve druhém poločase.

sobota 08.06.2024, 17:18
Poslední utkání základní části proti sobě postavilo dva pražské celky. Domácí Rats a hostující Storm. Rats v zápase vedli o dva góly a přesto to na výhru nestačilo. Hosté vstřelili ve druhém poločase pět branek a utkání zdárně otočili. Oba týmy se za týden utkají ve čtvrtfinále.