Černošice si aktivní hrou zasloužily v souboji proti Hradci Králové první vítězství

Černošice si aktivní hrou zasloužily v souboji proti Hradci Králové první vítězství

Čtvrtfinálový souboj Černošic a Hradce Králové předpovídal atraktivní souboj a to se i naplnilo. K vidění byl rychlý hokej plný akcí na obou stranách. Nakonec více štěstí měly Černošice, které dokázaly uhájit vedení z první poloviny zápasu. V sérii se tak ujaly vedení 1:0 a v domácím prostředí mohou pomýšlet na postup.

Parádní vstup do zápasu zažili hráči Černošic, které už v jednapadesáté vteřině utkání poslal do vedení Petr Josefus po přihrávce Robina Malého. Na vyrovnání se čekalo deset minut. Na konci jedenácté minuty vyšla Hradci Králové kombinace na pravé straně hřiště a po nahrávkách Pavlíka s Marhou skóroval Filip Hronek. Černošice však do pauzy ještě přidaly a po gólech Robina Malého a Petra Kafky šly do poločasu v rozhodně lepším rozpoložení.

To se ještě zlepšilo ve druhé části. V šestadvacáté minutě se totiž Černošice tým trefily hned dvakrát. Nejprve rozvlnil síť brankáře Lequina Petr Kafka a devatenáct vteřin po něm se trefil znovu Petr Josefus. V Černošicích se poté prohnala bouřka, díky které se na chvilku i přerušilo utkání. K vyrovnání nebo většímu drama ale soupeři nepomohla. Pavel Šimek sice ukázal, že se bouřky rozhodně nebojí a obstaral snížení. Necelé dvě minuty před koncem pak na rozdíl dvou branek upravil Filip Hronek, jenže na větší drama utkání se tým z Hradce Králové už nezmohl, a tak první čtvrtfinálový duel prohrál 3:5. 17.06.2023 11:00| Čtvrtfinále 1| Černošice| 28 diváků
ILHK Hradec Králové
ILHK Hradec Králové
SK Černošice
3:5
SK Černošice
Přesilové hry: -:- | PPG: 0:0 | SHG: 0:0
Rozhodčí: Jakub Maňák , David Thuma

Branky

1. perioda
Čas Tým Typ Skóre Střelec Asistence
00:51SK Černošice-0:1Petr JosefusRobin Malý
10:58ILHK Hradec Králové-1:1Filip HronekFilip Pavlík, Šimon Marha
15:07SK Černošice-1:2Robin MalýAdam Kubík
19:08SK Černošice-1:3Petr KafkaMichal Bezouška
2. perioda
Čas Tým Typ Skóre Střelec Asistence
25:11SK Černošice-1:4Petr KafkaDaniel Kružík, David Sem
25:30SK Černošice-1:5Petr JosefusDaniel Kružík, Jan Kern
28:26ILHK Hradec Králové-2:5Pavel ŠimekFilip Hronek, Filip Kuťák
38:19ILHK Hradec Králové-3:5Filip HronekFilip Kuťák, Pavel Šimek