Storm si připsal první vítězsví za tři body, porazil v těžkém utkání Hořovice

Třetí sobotní utkání Stilmat extraligy dopadlo lépe pro Storm Praha, který po infarktovém závěru ubránil těsné vítězství 3:2 nad Hořovicemi.

I třetí utkání v rámci sobotního programu západní divize Stilmat extraligy byl stejně jako oba předcházející dlouho plný nepřesností. Oba týmy předváděly rychlou hru, ale v zakončení to vázlo. Na první branku jsme si v tomhle zápase museli počkat až do závěru prvního poločasu, kde se dvakrát prosadili domácí. Nejprve prostřelil Kristyána Nováka Halbych, posléze Michal Novák. Storm tak po první části vedl 2:0.

Vstup do druhého poločasu byl lepší z domácí strany, neboť hned v úvodu Bílek zvýšil na 3:0.  Domácí hráči se nechali slibným náskok ukolébat a dávali více prostoru Hořovicím. Ty dokázaly aktivní hrou snížit na rozdíl jediné branky. Víc už se jim v závěru, který byl plný emocí z obou stran, nepovedlo.

Storm si tak v sezóně připsal první vítězství za tři body, naopak Hořovice svou druhou porážku.

13.05.2023 14:30| 2.kolo| Nikolajka| 50 diváků