Devils neporažení i po třetím zápase, Boskovicím nadělili dvouciferný počet gólů

Zlínští Devils zůstávají jediným neporaženým celkem tabulky skupiny Východ. Vítězně zvládli i své druhé sobotní utkání, když po výborném výkonu zvítězili v Boskovicích vysoko 14:3, úctyhodnou bilancí šesti gólů a dvou asistencí se blýskl Daniel Gazda.

Úvod přitom domácím vyšel na jedničku, neboť v 1. minutě rozvlnil síť Tomáš Müller. Hosté se ale nepříjemnou skutečností nenechali zlomit, pokračovali v aktivní hře a zasloužená odměna se dostavila, šesti góly do konce první půle dokonale převážili misky vah na svou stranu.

Na druhém poločase bylo znát, že domácí už za stavu 1:6 nemají takovou motivaci jako na začátku, zatímco hosté se bavili hokejem a s vekou chutí zvyšovali rozdíl ve výsledku. Zatímco Patrik Hamrla ve zbytku zápasu lovil ze své sítě puk dvakrát, tak bezradný Michal Martinčík hned osmkrát, domácí tedy museli skousnout krutou prohru 3:14.

Hlavní zásluhu na vysoké výhře měl Daniel Gazda, jemuž se v obou poločasech podařilo zkompletovat hattrick, k tomu přidal ještě dvě asistence. Velmi dobrým výkonem se prezentovali i Jiří Suhrada (3+2) a Lukáš Chludil (0+5).

Devils ze Zlína zůstávají po třech zápasech v tabulce skupiny Východ neporažení na čele tabulky. Boskovice prohrály podruhé ze tří případů, z druhého místa si pohoršily na třetí za tým Mission Roller Brno.

13.05.2023 15:00| 2.kolo| Boskovice| 30 diváků