Rats ve druhém poločase rozhodli o vítězství nad Černošicemi

Ve druhém sobotním utkání na Nikolajce si Rats dokázali poradit s Černošicemi, když o svém vítězství rozhodli ve druhé části čtyřmi góly.

Úvodní minuty druhého sobotního zápasu příliš hokejové krásy nenabídl. Hra byla sice rychlá, plná kombinací. V zakončení se ale nikdo prosadit nedokázal. Na první branku si diváci museli počkat až do jedenácté minuty, ve které se prosadit dokázal David Bernard.  Hra se nám po vedoucí brance více odevřela, nabídla několik šancí na obou stranách, po které přišli i další góly. Na domácí straně se prosadil Petr Hašek a Lukáš Plos, za Černošice pak zkušený Petr Kafka. První poločas tak skončil vítězstvím Rats v poměru 3:1.

Černošice ve druhé části si v úvodu vytvořily před Lukešem obrovský závar, několik šancí ale ani jednou puk za záda domácího brankáře nedostaly. Naopak po rychlém přechodu Petr Hašek na druhé straně přidal čtvrtou branku a rozhodl tak o průběhu utkání. Za Černošice posléze sice Aleš Chamrád snížil, hokejisté Rats si ale zápas zkušeně pohlídali, svůj náskok zásluhou Lukáše Plose, Matěje Poula a Matyáše Filipa navýšili na konečných 7:2.

Rats tak druhý hrací den Stilmat Extraligy začal důležitým vítězstvím nad Černošicemi.

13.05.2023 13:00| 2.kolo| Nikolajka| 50 diváků