Černošice podruhé v sezóně přetlačily Storm

Po čtrnácti dnech se proti sobě postavili opět hokejisté Černošic a Stormu Praha. Zápas měl podobný průběh, byl hodně vyrovnaný a opět se rozhodovalo až v samotném závěru, ve kterém domácí hráči své soupeře přetlačili a ubránili těsné vedení 7:6.

Zápas mezi Černošicemi a Stormem byl znovu hodně vyrovnaný a byl hodně podobný tomu z prvního kola. Do vedení se jako první dostali hostující hráči, kteří se prosadili hned v první minutě a to zásluhou Dominika Bílka. Domácí hráče rychlá branka nijak nesrazila, neboť v rozmezí třetí až šesté minuty se dostali do dvoubrankového vedení.  Hra se nám poté na chvíli uklidnila, k vidění byly nepřesnosti a také hodně nervozity na obou stranách. Závěr prvního poločasu ale znovu patřil hráčům Stormu, kteří třemi brankami první poločas otočili znovu ve svůj prospěch. Po prvním poločase se tak do šaten odcházelo ze těsného vedení Stormu 4:3.

Druhý poločas pokračoval v rychlém tempu, oba týmy se v něm přetahovaly o vedení. Nakonec stejně jako v prvním kole rozhodnutí přišlo v samotém závěru, ve kterém si domácí dokázali vytvořit dvoubrankové vedení. Hosté ale tentokráte zápas nezvdali a v poslední minutě dokázali zásluhou Ondřeje Šulka snížit na rozdíl jediné branky. Navíc v samotném závěru měli výhodu přesilové hry, k vyrovnání se už ale nedostali. Černošice podruhé v sezóně dokázaly porazit Storm, tentokráte zvítězily 7:6.

21.05.2022 11:00| 3.kolo| Černošice| 15 diváků