Hráči Rats si zastříleli i v druhém zápase a připsali si tak plný počet bodů

Poslední pražský zápas, který byl na programu v rámci prvního hracího dne nabídl souboj dvou úspěšných týmů z prvních duelů. Domácí hráči Rats si i druhém zápase s chutí zastříleli a připsali si další vysoké vítězství.

Poslední utkání dne již od prvních minut naznačilo, kdo bude v utkání favoritem. Hráči Rats byli aktivnější a byli za to po zásluze gólově odměněni. V prvním poločase dokázali proměnit šest ze svých šancí a prakticky tak rozhodli o tom, že si připíšou další vítězství.

Černošice do druhého poločasu otevřely více hru, což nabídlo více šancí na obou stranách.  Zvýšená aktivita se hostujícím hráčům vyplatila, neboť z ní dokázali vytěžit branky. Domácí hokejisté si ale vývoj zápasu pohlídali a případné drama nepřipustili. Gólový brankostroj druhé části se nakonec zastavil na čísle 11 a celkové skóre po čtyřiceti minutách pak vypadalo 12:5. Hráči Rats tak napodobili Zlín z druhé divize a stejně jako oni zůstávají v letošní sezóně neporaženi.

Šesti body se v zápase blýsknul Jakub Bernard, který si i v druhém zápase připsal hattrick a k tomu tři úspěšné asistence.

07.05.2022 15:30| 1.kolo| Nikolajka| 16 diváků