Night Birds vedou východní skupinu, čtyřmi góly se blýskl mladíček David Svozil
sobota 18.05.2024

Další utkání Přerova, další výhra a další podařené utkání pro Davida Svozila. Ten se již v předchozím klání s Devils předvedl třemi góly, nyní se zapsal jako autor dokonce pod čtyři z nich. Výrazným podílem tak napomohl výhře 6:4 nad domácími Kanci, čímž se Night Birds posunuli do čela moravské divize.

Roller Storm ovládl zápas obratů, výhru proti Hořovicím trefil Matěj Strnádek

Celkem patnáct branek nabídl skvělý zápas mezi Hořovicemi a Roller Stormem. Pražskému týmu vyšla výborně první půle, po níž vedli o tři branky, jenže druhý poločas patřil Cvočkařům. Nakonec Roller Storm musel v závěru dotahovat a za stavu 7:7 se šlo do prodloužení, v němž bonusový bod vystřelil Matěj Strnádek pro Pražany.

Brno potvrdilo roli favorita v Boskovicích. Hattrickem zazářil Dufek

Po slabším rozjezdu se Mission Roller Brno daří. V Boskovicích se Brněnským povedla první část zápasu, která jim pomohla k zisku tří bodů. Domácím se sice ve druhé polovině povedlo se soupeřem držet krok, jenže na body už to bylo málo. Loňský finalista tak navázal na vybojované vítězství z Přerova z minulého týdne.