1.liga

Název Statistiky
1. liga – Střed Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
1. liga – Východ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
1. liga – Západ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
Final Four 1. ligy 2022 Zápasy Týmové Hráčské

Články

Lovosice ovládly první ligu! V semifinále vrátily loňskou porážku Blackfin Chrudim

neděle 23.06.2024, 11:00
SPM arena v Praze v sobotu přivítala účastníky Final Four 1. ligy. Úvodní semifinále nabídlo reprízu loňského finále, ve kterém Lovosice oplatily Chrudimi loňskou porážku. Druhé semifinále přineslo napínavou podívanou, kterou rozhodovala až nájezdová loterie, v niž měly více štěstí Hořovice. Zápas o bronz byl utkáním dvou rozdílných poločasů. V první polovině kralovalo béčko Přerova, ve druhém poločase však Chrudim předvedla obrat a nakonec zvítězila. Finále patřilo Lovosicím.

1. liga: Na Final Four postupují oba loňští finalisté, Přerov B o účast připravil Kroměříž

úterý 18.06.2024, 18:30
Inline hokejisté Blackfin Chrudim mohou nadále pomýšlet na obhajobu prvenství v 1. lize z minulé sezony. Jako vítěz skupiny Střed postoupili na Final Four, které si zahrají spolu s loňským finalistou IHC ESSE Lovosice, rezervou Hořovic a B-týmem Přerova. Night Birds se do čela skupiny Východ posunuli v posledním kole a na finálovém turnaji budou startovat místo Kroměříže. Ta se nakonec umístila s dvoubodovou ztrátou druhá. Final Four proběhne v pražské SPM aréně v sobotu 22. června.

1. liga: Pardubice uvidí chrudimské derby. Uspěje v něm Blackfin, nebo Eagles?

neděle 09.06.2024, 08:00
Druhá červnová neděle bude patřit dalším zápasům první ligy ve skupinách Západ a Střed. V prvně jmenované se oba lovosické týmy – IHC ESSE a ASK ILH – představí pod střechou haly Nikolajka, kde vyzvou Roller Storm Praha B a celek Jsmeinline. Na východě Čech hostí rezerva Hradce Králové Poličku a Úhřetice, dojde také na chrudimské městské derby mezi IHC Blackfin a IHC Eagles.

Hořovice B si to s Lovosicemi rozdají o první příčku, Kroměříž a Lvi míří do Přerova

sobota 01.06.2024, 20:00
Nedělní prvoligový program nabídne program všech tří divizí. V západní části změří v přímém souboji o první místo síly rezerva Hořovic a IHC ESSE Lovosice. Proti sobě zároveň stanou nejproduktivnější hráči skupiny, stejně jako ve střední skupině v případě duelu Polička – Blackfin Chrudim. Suverén skupiny Východ Kroměříž se představí na přerovské půdě.

Devils čeká v extralize Brno, Hradec Králové čeká domácí série

pátek 24.05.2024, 09:00
Inline hokejisté Zlína a Brna nasbírali v dosavadním průběhu STILMAT extraligy shodně sedm bodů. Po sobotních zápasech může jeden z těchto týmů figurovat na čele tabulky skupiny Východ, kde se momentálně nachází Přerov, na který tentokrát vyšel volný los. V sobotu dopoledne nastoupí Devils a Mission Roller ve Zlíně proti sobě. Ve skupině Západ 1. ligy na sebe podruhé v sezoně narazí dva účastníci z Lovosic.