Stilmat extraliga inline hokeje 2024 – Východ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
Stilmat Extraliga inline hokeje 2024 – Západ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky

Články

V Přerově se znovu prodlužovalo, druhý bod berou Boskovice

sobota 20.05.2023, 16:32
Gólově bohatý zápas, nerozhodné skóre 6:6 a opět rozhodující trefa v prodloužení. Inline hokejisté Přerova ve druhém domácím zápase třetího kola Stilmat extraligy prohráli s Boskovicemi 6:7 po prodloužení. Hosté ve druhém poločase otočili skóre, Night Birds museli dotahovat. Vítězný gól zaznamenal ve 42. minutě Jonáš Novotný.

Hradec bere i druhou výhru, proti Cvočkařům rozhodl kapitán Půlpán

sobota 20.05.2023, 14:36
Hradečtí hráči berou i ve druhém dnešním zápase výhru. Hořovice porazili 8:6 díky obratu ve druhém poločase a hned čtyřem brankám Aleše Půlpána. Kapitán domácího celku vstřelil jak vítězný gól, tak i branku do odkryté branky Hořovic.

Zlínští Devils si připsali další skalp, bezbodoví Kanci stále hledají formu

sobota 20.05.2023, 13:50
I po čtvrtém utkání zůstávají zlínští Devils stále bez porážky. Další významný skalp si připsali proti mančaftu z Uherského Brodu, který naprosto rozdrtili rozdílem čtrnácti branek. Významným podílem se na výhře podepsal forward hostů Lukáš Chludil, který zaznamenal rovnou jedenáct bodů.

Hradec přetlačil Černošice, obrat dokonal v nájezdech Marha

sobota 20.05.2023, 12:46
Hradečtí inline hokejisté prohrávali v domácím utkání v pardubickém azylu s týmem Černošic už 3:7. Kuťákovi svěřenci se ovšem nevzdali a nakonec vybojovali výhru po samostatných nájezdech. Pětkrát se v utkání trefil Filip Kuťák, vítězný nájezd si připsal mladík Marha.

Rats podlehli nepřízni počasí! Recept našel Roller Storm

sobota 20.05.2023, 12:15
Jediný sobotní zápas na pražské Nikolajce byl svědkem utkání s možná překvapivým výsledkem. Dosud neporažení Prague Rats totiž nezvládli zápas s Roller Stormem a přišli o svou neporazitelnost. Tabulka skupiny Západ je tak nyní mezi čtyřmi nejlepšími týmy opravdu vyrovnaná!