Extraliga

Název Statistiky
Stilmat extraliga inline hokeje 2024 – Východ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
Stilmat Extraliga inline hokeje 2024 – Západ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky

Články

Roller Storm po slibném začátku nestačil na Prague Rats

sobota 17.06.2023, 12:20
Vítězství, které se nerodilo lehce, ovšem Prague Rats berou první výhru ve čtvrtfinálové sérii s Roller Stormem. Prague Rats totiž vyšla výborně druhá polovina, ve které Rats k výhře posunuli sourozenci Jakub a David Bernadové. Roller Storm po slibné první části nedokázal zápas dotáhnout k výhře, ale bude mít šanci na reparát v odvetě.

Brno přejelo Boskovice, dotáhne to na Final Four?

sobota 17.06.2023, 11:45
První čtvrtfinále se odehrálo v Boskovicích, kde ovšem domácí tým vůbec nedokázal využít výhody domácího prostředí a proti Mission Roller Brno vyšli gólově naprázdno. Naopak zápas sedl soupeři a Mission Roller Brno si prostřílel k vítězství 6:0. Čistým kontem přispěl k výhře brankář Jaroslav Chvátal, pěti body Filip Král. Blíž k postupu na finálový turnaj je po prvním utkání Brno.

Pražské derby, lídr Východu proti mistrovi. Kdo postoupí do Final Four?

pátek 16.06.2023, 18:00
Základní část je minulostí, ve Stilmat extralize inline hokeje přichází na řadu čtvrtfinále. V rámci skupin Západ a Východ se o postup do Final Four utká osm týmů. V Čechách to budou v pražském derby Rats a Roller Storm, stejně jako Černošice a Hradec Králové. Na Moravě se pak Zlín utká s obhájcem titulu Přerovem a Boskovice s Mission Roller Brno.

Stilmat extraliga: Západní skupina nakonec patří Rats, Přerov našel recept na Zlín

pondělí 12.06.2023, 18:25
Inline hokejisté Prague Rats sice v šestém kole Stilmat extraligy podlehli Hradci Králové, po následném vítězství nad Roller Storm Praha se ale vrátili do čela tabulky skupiny Západ. Se Stormem se utkají také o postup na Final four. Nejvíce bodů nasbíral v základní části Zlín, který však neporazitelnost neudržel. Po sedmi výhrách nestačil gólem devět sekund před koncem na Přerov.

VIDEO: Věřím, že když budeme hrát náš inline, máme šanci na vítězství, předpokládá Filip Kuťák

pondělí 12.06.2023, 10:30
Nejlepším střelcem s 23 góly a nejproduktivnějším hráčem spolu se zlínským Lukášem Chludilem s 35 body je po základní části útočník Filip Kuťák z ILHK Hradec Králové. Právě o něj a další opory se bude jeho tým opírat taky v play-off, v němž Hradec Králové čekají zápasy proti Černošicím, které získali také 16 bodů z 8 zápasů.