Extraliga

Název Statistiky
Final Four Stilmat extraligy 2022 Zápasy Týmové Hráčské
Stilmat extraliga inline hokeje 2022 – Play-off Zápasy Týmové Hráčské
Stilmat extraliga inline hokeje 2022 – Východ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
Stilmat extraliga inline hokeje 2022 – Západ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky

Články

Devils postupují mezi čtveřici nejlepších týmů extraligy na úkor Brna

sobota 18.06.2022, 12:27
Po jasné výhře v prvním utkání čtvrtfinále se dalo čekat, že si Zlín v klidu pohlídá výhru i v druhém zápase. To však nebyla pravda, jelikož Mission nastoupil jako vyměněný a brzo si vypracoval čtyřbrankové vedení, které držel přes polovinu zápasu. Devils se však v druhé půli sebrali, velkou ztrátu dotáhli a na řadu tak muselo přijít prodloužení. To však branku nepřineslo, takže nakonec se o rozhodnutí postaraly samostatné nájezdy, ve kterých se prosadil pouze Jiří Karafiát, jenž tak poslal svůj tým do Final Four.

Extraligové čtvrtfinále rozhodne o postupujících na finálový turnaj!

čtvrtek 16.06.2022, 18:00
Pouze čtyři vstupenky pro osm čtvrtfinalistů. Stilmat extraliga již bez Roller Stormu Praha a Uherského Brodu bude v sobotu 18. června znát jména účastníků Final Four, kteří si na finálovém turnaji zahrají o extraligový titul!

Andrýsek: Prvním místem po základní části jsme splnili náš předsezonní cíl

úterý 14.06.2022, 10:00
Přerov vítězstvím v posledním zápase základní části Stilmat extraligy divize východ vybojoval celkové první místo a zajistil si tak lehčího soupeře pro čtvrtfinále. Zároveň tím splnil i předsezonní cíl, což po zápase prozradila španělská posila Přerova Jan Andrýsek.

Statistické ohlednutí za šestým kolem Stilmat extraligy

pondělí 13.06.2022, 20:00
Česká nejvyšší soutěž má za sebou základní část. Východní část ovládl nakonec Přerov, který se po vítězství ve vzájemném utkání dokázal dostat před Zlín. O vítězi západní divize rozhodlo prodloužení, v němž Hradec Králové dokázal získat rozhodující bod s Prague Rats.

Krysy si v derby zastřílely, Roller Stormu daly 11 branek

sobota 11.06.2022, 14:25
Inline hokejisté Prague Rats zvládli pražské derby, když na Nikolajce nasázeli týmu Roller Storm 11 branek. Devět z celkových 15 branek padlo v první půli. Oscar Flynn a Martin Fiala v dresu hostů zaznamenali hattrick.