Extraliga

Název Statistiky
Final Four Stilmat extraligy 2023 Zápasy Týmové Hráčské
Stilmat extraliga inline hokeje 2023 – Play-off Zápasy Týmové Hráčské
Stilmat extraliga inline hokeje 2023 – Východ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky
Stilmat extraliga inline hokeje 2023 – Západ Zápasy Týmové Hráčské Tabulky

Články

Kafka jednadvacet vteřin před koncem nasměroval Černošice do Final Four!

sobota 17.06.2023, 14:13
Druhý čtvrtfinálový zápas mezi Hradcem Králové a Černošicemi nabídl nervydrásající přestřelku. Dlouhou dobu se ve vedení drželi domácí, kteří si po úvodní výhře šli pro postup, ale v průběhu druhého poločasu měli navrch hradečtí hráči. Celou podívanou ale rozhodl 21 vteřin před koncem základní hrací doby domácí Petr Kafka, jež poslal Černošice do Final Four!

Mission Roller Brno je prvním účastníkem Final Four! Boskovice na soupeře nestačily

sobota 17.06.2023, 13:05
V odvetě sice už Boskovice nevyšly gólově naprázdno a po pětašedesáti vteřinách šly do vedení, ovšem na výraznější drama to ve druhém čtvrtfinále nestačilo. V brněnském dresu totiž znovu exceloval Filip Král, k němuž se opět přidal i Zdeněk Kubica a Mission Roller už se může začít těšit na účast na finálovém turnaji v Chrudimi po vítězstvích 6:0 a 6:2.

Černošice si aktivní hrou zasloužily v souboji proti Hradci Králové první vítězství

sobota 17.06.2023, 12:30
Čtvrtfinálový souboj Černošic a Hradce Králové předpovídal atraktivní souboj a to se i naplnilo. K vidění byl rychlý hokej plný akcí na obou stranách. Nakonec více štěstí měly Černošice, které dokázaly uhájit vedení z první poloviny zápasu. V sérii se tak ujaly vedení 1:0 a v domácím prostředí mohou pomýšlet na postup.

Roller Storm po slibném začátku nestačil na Prague Rats

sobota 17.06.2023, 12:20
Vítězství, které se nerodilo lehce, ovšem Prague Rats berou první výhru ve čtvrtfinálové sérii s Roller Stormem. Prague Rats totiž vyšla výborně druhá polovina, ve které Rats k výhře posunuli sourozenci Jakub a David Bernadové. Roller Storm po slibné první části nedokázal zápas dotáhnout k výhře, ale bude mít šanci na reparát v odvetě.

Brno přejelo Boskovice, dotáhne to na Final Four?

sobota 17.06.2023, 11:45
První čtvrtfinále se odehrálo v Boskovicích, kde ovšem domácí tým vůbec nedokázal využít výhody domácího prostředí a proti Mission Roller Brno vyšli gólově naprázdno. Naopak zápas sedl soupeři a Mission Roller Brno si prostřílel k vítězství 6:0. Čistým kontem přispěl k výhře brankář Jaroslav Chvátal, pěti body Filip Král. Blíž k postupu na finálový turnaj je po prvním utkání Brno.