World Roller Games 2019 - skupina CZápasyTabulky

Články

Tento tým se posouvá dál, vidí budoucnost optimisticky Magdaléna Erbenová

sobota 09.09.2017, 11:24
České inline hokejistky v zápase o bronz s Kanadou prohrály 1:3. Dívky ztratily vedení, které si vybudovaly v první polovině utkání zásluhou . Na turnaji končí, stejně jako před rokem, na čtvrtém místě. Hráčky českého týmu ovšem těšil předvedený herní výkon. „Tým se posouvá dál,“ myslí si Magdaléna Erbenová.

Českým lvicím medaile těsně unikla, po líté bitvě s Kanadou prohrály 1:3

sobota 09.09.2017, 08:21
Nádhernou bitvu s hořkým koncem odbojovaly české hráčky v zápase o bronz na mistrovství světa v inline hokeji. Češky do vedení poslala Katka Kaplanová, jenže ve druhé polovině zápasu byly Kanaďanky o kousíček efektivnější a otočily utkání na 3:1 ve svůj prospěch. Dokonce přestály i drtivý tlak v posledních minutách utkání. Česká republika končí čtvrtá.

Tomuhle týmu jsem věřila, řekla zklamaná Kateřina Pipková po prohraném semifinále

pátek 08.09.2017, 10:38
České inline hokejistky zůstaly před branami finále. V zápase se Španělskem prohrály 0:4. Soupeřky českému týmu odskočily dvěma slepenými brankami v sedmé minutě, od té doby je několikrát podržela španělská brankářka. „Španělky výborně bruslily. Hrály to mazácky. My jsme se vůbec nedržely taktiky,“ mrzelo trenéra Mikaela Pančáka. „Byly jsme podceňovaný tým, už semifinále je úspěch,“ dodala Kateřina Pipková.

Česká děvčata se do finále nepodívají, postupové šance zhatila španělská brankářka

pátek 08.09.2017, 08:15
Finálový sen se rozplynul. Českou reprezentaci žen před branami finále zastavily Španělky, kterým vyšla zejména první polovina zápasu. Po dvaceti minutách hry si totiž soupeřky vypracovaly tříbrankový náskok, na který se Češkám nepodařilo gólově za celý zápas reagovat. Fantastický zápas totiž odchytala Sanvicensová, jenž dokázala eliminovat veškeré české snahy.

V roli favoritek jsme uspěly, těší Michaelu Jančovou po postupu do semifinále

středa 06.09.2017, 11:41
Po vítězství 3:1 se Češky posunuly do semifinále mistrovství světa v Nankingu. Ve čtvrtfinále porazily Itálii. „Jsme rády, protože podle čtvrtfinále se hodnotí hranice úspěchu a neúspěchu na turnaji,“ radovala se Michaela Jančová. Utkání mělo dramatický závěr. „Naštěstí jsme to všechno ubránily," řekla k dobrému defenzivnímu výkonu Natálie Mlýnková.