World Roller Games 2019 - skupina CZápasyTabulky

Články

Řepkové spadl kámen ze srdce. Jsme hrozně blízko, cítí Pančáková

sobota 13.06.2015, 07:48
Ani jeden ze semifinálových zápasů ženského turnaje nebyl pro slabé povahy. Než si Američanky zajistily postup výhrou 1:0 nad Španělskem, Češky s Finkami se praly až do nastaveného času. Ten ukončila po čtyřech minutách nejmladší hráčka týmu Kristýna Kaltounková. Reprezentantky si splnily další velký cíl, ale ten největší pořád stojí před nimi. Jak se jim povede v boji o zlato? Poslechněte si Kaltounkovou, Moniku Řepkovou a trenérku Věru Pančákovou!

Hokejistky si zahrají o zlato. Postup do finále vystřelila Kaltounková!

sobota 13.06.2015, 01:20
Vyrovnané semifinále odehrála česká reprezentace žen proti Finsku. V první polovině šly Češky do vedení, když Mrázová našla Studentovou, která otevřela skóre. Finky ale ve druhé dvacetiminutovce srovnaly a zápas muselo rozhodnout až prodloužení, kde český tým našel hrdinku v podobě nejmladší hráčky Kristýny Kaltounkové. Ve finále se utká od 23:45 českého času se Spojenými státy!

Vonková: Myslím, že Finsko nám sedne. Každý zápas je jiný, varuje Zelenková

pátek 12.06.2015, 07:23
Bitvy o medaile se v Rosariu neobejdou bez českých týmů! Po juniorech si postup mezi nejlepší čtveřici zajistily i ženy, které ve čtvrtfinále zvládly roli favoritek a Argentinu zdolaly 6:2. V cestě teď stojí Finsko – celek, jenž na MS přijel se dvěma formacemi, ale i dvěma hokejovými reprezentantkami se zkušeností z olympijských her. Jak si s ním Češky poradí? Na videu hovoří Martina Vonková, Petra Zelenková a trenérka Věra Pančáková.

I ženy slaví postup do semifinále. Domácí Argentina jim nestačila

pátek 12.06.2015, 02:50
Ve čtvrtfinále mistrovství světa narazily Češky na domácí výběr Argentiny. Po vlažném úvodu se reprezentace žen dokázala vzchopit a v první polovině nastřílela čtyři branky, které zlomily odpor soupeřek. Druhou polovinu utkání sice Argentina kousala, ale ženská reprezentace si postup ujít nenechala, když zvítězila přesvědčivým výsledkem 6:2. V semifinále ji čeká Finsko!

Konečně jsme si zahrály lepší inline, těší Němcovou. První cíl splněný

čtvrtek 11.06.2015, 02:48
Bez medaile by se Češky z Argentiny vracely jen hodně nerady a na své cestě si mohou odškrtnout první položku. Po remíze se Španělskem totiž zvládly dodatečné samostatné nájezdy a ve skupině obsadily první příčku, která jim do play-off přináší nejlepší možnou pozici. Co říká na dosud nejtěžší duel obránkyně Tereza Němcová?