Mistrovství světa 2021 - Kvalifikace play-offZápasy
Mistrovství světa 2021 - play-offZápasyStatistiky
Mistrovství světa 2021 - skupina AZápasyTabulkyRealizační týmSoupiskaStatistiky
Mistrovství světa 2021 - skupina BZápasyTabulky
Mistrovství světa 2021 - skupina CZápasyTabulky
Mistrovství světa 2021 - skupina DZápasyTabulky
Mistrovství světa 2021 - World skate cupZápasy

Články

Průběh jako v Barceloně, shodují se aktéři čtvrtfinále. Jedeme pro zlato a soupeře si nemůžeme vybírat, říká Tomáš Würtherle

sobota 18.09.2021, 09:30
Průběh čtvrtfinále se Slovenskem se podobal tomu, které se odehrálo v roce 2019 v Barceloně. Vyrovnaná první polovina a jednobrankové vedení českého týmu, druhá polovina už v české režii. S tím souhlasí jak hráči Daniel Brabec a Jakub Cik, tak i generální manažer Tomáš Würtherle, kteří už vyhlíží také semifinále s Itálií.

Přes Slovensko k bojům o medaile! Češi zvládli čtvrtfinále a jdou na Itálii

pátek 17.09.2021, 23:15
Pevná slovenská obrana a trpělivá hra mohla trápit český tým, ale v první polovině přišla první branka. Ta nalomila Slováky, kteří neměli mnoho prostoru ke srovnání a docházející síly soupeře nabídly Čechům další šance. Těch se Češi zhostili, jak bylo třeba a po výsledku 5:0 se radují z postupu do semifinále. Dalším vyzyvatelem bude domácí Itálie.

Ve čtvrtfinále nás nečeká nic lehkého, ví Šebek. Španělsko přišlo se stejnou taktikou, říká trenér Mecera

pátek 17.09.2021, 09:00
Utkání se Španělskem rozhodovalo až prodloužení, které určilo nejen vítěze zápasu, ale i celé skupiny. To rozsekl svým gólem Patrik Šebek a spolu s trenérem Martinem Mecerou měli co hodnotit.

Napínavá bitva, ale se šťastným koncem! Česko porazilo Španělsko v prodloužení

čtvrtek 16.09.2021, 19:15
Trpělivá hra, ale i spousta šancí a drama až do poslední vteřiny. Češi sice otevřeli ve druhé polovině skóre, ale v poslední minutě druhé poloviny se Španělsku podařilo v prodloužení a při hře bez brankáře srovnat a dotáhnout zápas do prodloužení. Jenže netrvalo dlouho a Patrik Šebek rozhodl o výhře českého týmu, který si výsledkem zařídil první místo ve skupině A.

Šli jsme po nich hned od začátku, prozradil Bernad. Musíme si dát pozor na rychlost Španělů, nabádá Jakub Novák

čtvrtek 16.09.2021, 09:30
Po dvou zápasech stoprocentní. Taková je bilance českého týmu, který druhý zápas se Švýcarskem ozdobil produktivitou a také osmi brankami. Na závěr skupiny A se o první místo Češi utkají s nebezpečným Španělskem, o kterém se zmínili Jakub Bernad a Jakub Novák.