Mistrovství světa - Legends

Skupina/Fáze
World Cup Legends 2023 - play-offZápasy
World Cup Legends 2023 - skupina AZápasyTabulky
World Cup Legends 2023 - skupina BZápasyTabulky

Články

Česká sedmnáctka na mistrovství Evropy v Belgii vybojovala stříbro!

neděle 30.07.2023, 16:45
Reprezentace do sedmnácti let ve finále evropského šampionátu v Charleroi prohrála ve finále s Francií, když nedokázala vyzrát na vynikajícího brankáře Rastella. Zápas rozhodla branka z 27. minuty, na kterou český tým nedokázal najít odpověď. Francouzi tak oplatili Čechům porážku ze skupiny o postup do semifinále a mohou se radovat ze zlata.

Štěpán Lempach a Adam Dufek po postupu do finále

neděle 30.07.2023, 01:30
Nejmladší česká reprezentace si po roce znovu zahraje o zlato. Po vítězstvích nad Irskem, Finskem, Francií, Namibií a Itálií čeká tým trenérů Jiřího Suhrady a Patrika Škandery finále s Francií. Ohlédnutím za dosavadními zápasy a speciálně za semifinále přispěli Štěpán Lempach a Adam Dufek.

Sedmnáctka je ve finále! Itálii zdolala 5:2

sobota 29.07.2023, 23:45
Česko má přeci jen jednu medaili z evropského šampionátu už jistou. O to se postarala reprezentace do sedmnácti let, která v semifinálovém zápase dokázala porazit 5:2 Itálii. Češi měli dobrý vstup do zápasu, jenže pak dvakrát inkasovali a zdálo se, že Italové jsou na koni. Jenže opak byl pravdou a další góly už padaly jen do italské branky.

Češi si o zlato nezahrají, v přestřelce nestačili na Francouze

sobota 29.07.2023, 23:30
První prohra na turnaji odsoudila český národní tým k zápasu o bronz. Češi v přestřelce s Francií tahali za pomyslný kratší konec provazu a po prohře 4:7 si o zisk cenného kovu zahrají v neděli proti Italům, kteří nestačili ve druhém semifinále na Španělsko.

Český tým udolal Španělsko v prodloužení. Do semifinále jde z 1. pozice

sobota 29.07.2023, 15:30
Napínavý zápas se Španělskem rozhodovalo až prodloužení, v němž Češi zásluhou Tomáše Rubeše dokázali zvítězit 4:3, a získali tak postup z 1. místa skupiny o semifinále. O finále si to rozdají ještě dnes s rivalem z Francie. Druhou semifinálovou dvojici je Španělsko a Itálie.