ME U18 2021 - play offZápasy

Články

Dvakrát prodloužení, jednou výhra. Junioři mají po prvním hracím dni pět bodů

čtvrtek 29.07.2021, 22:44
První hrací den evropského šampionátu v Effretikonu přidělil českým juniorům dva zápasy, a to se Španělskem a Itálií. V obou muselo rozhodnout prodloužení a oba zápasy skončily shodným výsledkem 3:2. Jednou to však bylo z pohledu Španělska, které už po 10 minutách hry prohrávalo 0:2, leč předvedlo velkolepý obrat, podruhé to již bylo z pohledu našich juniorů, kteří proti Itálii ani jednou neztráceli a v prodloužení jim druhý bod vystřelil Martin Holba. Ve čtvrtek čeká juniory další porce zápasů, od 13:30 vyzvou Francii a v 18:10 odehrají duel se Švýcarskem.

Došly nám síly do obrany a soupeř nás zlomil, smutní André Lequin

čtvrtek 29.07.2021, 18:22
Mistrovství Evropy juniorů otevíral český výběr ve čtvrteční dopoledne, kdy poměřil své síly se Španělskem. I přestože vedl po deseti minutách 2:0, Španělé se nevzdali a ve druhém poločase poslali zápas do prodloužení. Když to vypadalo, že zápas budou muset nakonec rozhodnout nájezdy, sekundu před koncem rozhodli Španělé o výhře 3:2 v prodloužení. Ani 17 zákroků brankáře André Lequina tak nepomohlo k první výhře na turnaji. V pozápasovém hodnocení mluví nejenom o samotném utkání, ale i o tom, zda mu vyhovuje menší branka, než na kterou je zvyklý z ledního hokeje, kde hájí barvy Hradce Králové.

Reprezentace U16 a U18 zamíří do Švýcarska obhajovat zlaté medaile

čtvrtek 01.07.2021, 12:54
Do zahájení vrcholu sezóny inline hokeje zbývá mládežníkům necelý měsíc a po přípravném kempu v Kroměříži trenéři ukázali na 16 jmen jak v kategorii U16, tak v kategorii U18, které budou Českou republiku reprezentovat na přelomu července a srpna ve švýcarském Morges. Češi budou v městečku poblíž Lausanne – dá se říct již tradičně – obhajovat zisk zlatých medailí.

Mistrem Evropy nejste každý den, zvládli jsme to luxusně, měl radost Hrazdira

pondělí 05.08.2019, 20:00
„Jsou to parádní pocity, mistrem Evropy nejste každý den, že. Celý týden jsem prožíval parádně, mám velké emoce, fakt paráda. Jsem neskutečně šťastný,“ říkal nadšeně se zlatou medailí na krku Richard Hrazdira. „Musím říct, že na nás Slovinci brutálně naletěli, dobře bruslili a byli dobří na puku. Já jsem se divil, jak ten zápas zvládali, ale my jsme se s tím porvali parádně, zvládli jsme to luxusně a nemám na naši hru žádné námitky,“ hodnotil finálové klání.

Osmnáctka porazila ve finále Slovinsko a slaví zlatý hattrick

pondělí 05.08.2019, 15:07
Čeští hokejisté do osmnácti let odehráli v nedělním odpoledne na Mistrovství Evropy v Itálii finále proti Slovinsku, které v semifinále udolalo Francii. Češi byli od začátku utkání lepším týmem a do poloviny první části vedli o dvě branky. Slovinci zvládli vstřelit kontaktní branku, ale vyrovnat se jim nepovedlo. Svěřenci Jiřího Suhrady v druhém poločase navýšili svůj náskok a po právu slaví zlatou medaili.