Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters World Cup - play-offZápasy
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

Šestnáctka si zahraje o zlato! Češi v derby dokázali přejít přes Slovensko

sobota 30.07.2022, 15:15
Český tým do šestnácti let zvládl zápas se Slovenskem, a zahraje si tak finále s domácím Španělskem. Češi zvítězili 3:0.

Osmnáctka nestačila na Francii ale porazila Itálii. Česká šestnáctka rozstřílela Belgii

pátek 29.07.2022, 12:50
Reprezentační tým do osmnácti let má za sebou další dvě utkání. Nejprve v dobře rozehraném zápase podle Francii a následně zase dokázal otočit dramatický zápas s Itálií. Šestnáctka splnila roli favorita, soupeři z Belgie nasázela dvanáct branek a postoupila do semifinále, kde se utká se Slovenskem.

Osmnáctka začala vítězně se Slovenskem, ale v nájezdech podlehla Španělsku. První výhru má šestnáctka nad Finskem

čtvrtek 28.07.2022, 14:00
Aktualizováno – Reprezentace do osmnácti let vstoupila do evropského šampionátu výhrou, když dokázala otočit zápas se Slovenskem, ale v odpoledním utkání s domácím Španělskem podlehla soupeři v samostatných nájezdech. Mladší výběr po prohře se Španělskem zvládl zápas s Finskem, které dokázal zdolat 4:1.

Šestnáctka vyšla na úvod gólově naprázdno

středa 27.07.2022, 22:30
Úvodní zápas české reprezentaci do šestnácti let na Euru ve Valladolidu nevyšel podle představ. V bouřlivém utkání s domácím Španělskem totiž Češi nedokázali skórovat a soupeři podlehli nejnižším gólovým rozdílem 0:1.

Reprezentační výběry U16 a U18 se chystají na EURO do Španělska

sobota 23.07.2022, 15:30
Ve středu 27. července zahájí ve Valladolidu reprezentace do šestnácti let evropský šampionát, o den později se zapojí i národní tým do osmnácti let. EURO vyvrcholí v neděli 31. července. České týmy do Španělska odcestují s předstihem a před startem turnaje je ještě čeká úvodní trénink.