Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters World Cup - play-offZápasy
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

Informace k sezóně 2021

středa 14.04.2021, 15:08
Vzhledem k přetrvávajícím mimořádným opatřením MZČR a zejména pak k zákazu provozování vnitřních sportovišť, není zatím v dohlednu varianta regulérního zahájení soutěžního ročníku v běžném formátu. O možném uvolnění amatérského sportu a otevření vnitřních prostor sportovišť se vedou další jednání. Aktuální situaci nadále aktivně sledujeme a jsme v nejužším kontaktu při jednáních, zejména s NSA.

International inline hockey tournament v Praze

čtvrtek 02.07.2020, 10:08
Od 3. do 5. července budou mít fanoušci poslední možnost v letošní sezoně zhlédnout inline hokej. Na Nikolajce v Praze se uskuteční International inline hockey tournament, na nějž dorazí mužstva z Německa, Slovenska, Maďarska, Francie. Kvalitní obsazení tedy slibuje skvělé rozloučení se sezonou 2020!

Vítězství v juniorech slaví Přerov

neděle 28.06.2020, 22:18
Po odloženém prvním kole hráli junioři své první a zároveň poslední zápasy sezony v neděli v Přerově. Přerov na domácí půdě porazil Hořovice i Zlín a stal se tak vítězem turnaje O POHÁR ČAILH v kategorii juniorů.

II. divizi O POHÁR STILMAT ovládla Chrudim, souboj o stříbro zvládlo Hlinsko

neděle 28.06.2020, 21:56
Nedělní program zakončil také program II. divize O POHÁR STILMAT, o konečném pořadí se rozhodovalo ve čtyřech utkáních v Praze. SK IHC Chrudim sice nejprve remizovali s Roller Stormem B, proti Warrios už ale neztratili a udrželi první příčku před Hlinskem a Roller Stormem.

Chemipro stvrdilo zlato v II. divizi, souboj o třetí příčku zvládli Eagles

neděle 28.06.2020, 21:16
Poslední tři utkání II. divize O POHÁR ČAILH se uskutečnily v Černošicích, kde Chempiro Chrudim stvrdilo své vítězství v II. divizi porážkou Písku. Druhé místo bere Polička po výhře nad Jsmeinline a třetí končí Eagles Chrudim, kteří v neděli v přímém souboji o bronz porazili Hořovice.