Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters World Cup - play-offZápasy
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

Rats zatím neztratily ani bod, zlínský Gazda sázel hattricky

pondělí 15.05.2023, 18:00
Inline hokejisté Prague Rats jsou po dvou kolech Stilmat extraligy jediným mužstvem, které získalo všechny body, o které hrálo. Pražané navázali na vítězství z Hradce Králové proti Černošicím a Hořovicím. Lídrem moravské skupiny je Zlín, Devils v sobotu v prodloužení udolali Brno a pak i zásluhou šesti gólů Daniela Gazdy rozstříleli Uherský Brod.

Video: Druhý hrací den Stilmat extraligy hodnotili Robin Malý z Černošic a Jiří Brandejský z Prague Rats

neděle 14.05.2023, 19:48
Stilmat extraliga má za sebou druhý hrací den, ve kterém se ve skupině západ odehrály čtyři zápasy. Jak byl spokojen Robin Malý s výkonem svých spoluhráčů a co na konci dne řekl Jiří Brandejský se dozvíte ve videu.

Hráči Rats dlouho proti Hořovicím tahali za kratší konec, nakonec ale zvítězit dokázali

sobota 13.05.2023, 18:25
Poslední sobotní zápas na Nikolajce se dlouho nevyvíjel podle papírových předpokladů. Mladí hokejisté z Hořovic dlouho favorita trápili, nakonec ale nadějné vedení neuhájili.

Mission Roller Brno poprvé za tři body, Uherský Brod stále s nulou

sobota 13.05.2023, 17:45
Brno druhý domácí zápas zvládlo a napravilo zaváhání z dopoledního duelu se Zlínem, kde ztratilo slibně rozehraný zápas. Naopak Kanci z Uherského Brodu ani tentokrát nedokázali bodovat, když se krčí na poslední příčce skupiny Východ.

Devils neporažení i po třetím zápase, Boskovicím nadělili dvouciferný počet gólů

sobota 13.05.2023, 16:41
Zlínští Devils zůstávají jediným neporaženým celkem tabulky skupiny Východ. Vítězně zvládli i své druhé sobotní utkání, když po výborném výkonu zvítězili v Boskovicích vysoko 14:3, úctyhodnou bilancí šesti gólů a dvou asistencí se blýskl Daniel Gazda.