Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters World Cup - play-offZápasy
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

Pocity po postupu do finále jsou úžasné, raduje se Jakub Galnor

sobota 31.07.2021, 11:16
Pokud chtěli dorostenci postoupit do finále, pak jim stačilo hned v prvním odvetném zápase porazit Švýcarsko a oplatit mu porážku 2:3 v prodloužení z prvního duelu. A to se povedlo, po výhře 3:2 mají už teď na druhou Itálii náskok dorostenci čtyři body a na svého finálového soupeře musí čekat. Jakub Galnor zápas rozhodl gólem tři a půl minuty před koncem. „Chtěl jsem to umístit do šibenice, a padlo to tam,“ říká jeden z nejproduktivnějších hráčů týmu.

Štěpán Kundrík hodnotí prohru se Švýcarskem

sobota 31.07.2021, 08:31
Po prohře 3:4 se Švýcarskem již nemají junioři postup na svých holích. V sobotních 13:30 navíc již budou vědět, jak dopadl zápas Švýcarska s Itálií, ve kterém musí bezpodmínečně domácí země vyhrát. Na juniorech pak v tom případě bude nutnost srazit Slovensko za tři body, aby postoupili do vyřazovacích bojů ze čtvrtého místa. Proti Švýcarsku odchytal svoje první utkání gólman Štěpán Kundrík. „Dozvěděl jsem se to večer předtím,“ říká novopacký brankář.

Junioři nezískali v druhém hracím dni ani bod a postup nemají ve svých rukách

pátek 30.07.2021, 23:24
Výsledkově si druhý hrací den v Effretikonu představovali čeští junioři lépe. Proti Francii a Švýcarsku ale nezískali ani bod, čímž klesli v tabulce na páté místo a o postupu se rozhodne až v sobotu. Češi jej však nemají ve svých rukách a musí spoléhat taktéž na pomoc Švýcarska.

Bylo to odmakané, chybělo nám jenom pomyslné štěstíčko, mrzelo Matyáše Macase

pátek 30.07.2021, 17:47
Junioři v druhém dni zahajovali svůj dvojboj po obědě s Francií. Matyáš Macas sice dokázal srovnat na 1:1, jenže to bylo z české strany vše. Další dvě branky v utkání totiž padly do sítě české, a tak z toho byla prohra 1:3. O postup budou muset junioři zabojovat v druhém pátečním zápase, který svedou s domácím Švýcarskem. „Doufám, že se střelecky v dalších zápasech chytneme a bude nám to tam padat,“ hlásí Macas.

Italové nebyli lehký soupeř, tvrdí Matěj Pekař

pátek 30.07.2021, 11:44
Pokud chtěli bojovat dorostenci o titul mistra Evropy, museli hned úvodní zápas s houževnatou Itálií zvládnout. A to se povedlo náramně! Po dvou gólech v poslední desetiminutovce zápasu z toho byl konečný výsledek 3:0 a k přiblížení se finále stačí dorostencům zvládnout i odpolední zápas se Švýcarskem. „Doufáme, že to odpoledne zvládneme,“ hlásí střelec druhé branky v zápase, Matěj Pekař.