Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

Češi jsou připraveni na start! Retro po deseti letech by se mi líbilo, hlásí trenér Mecera

pondělí 13.09.2021, 21:00
Malebná italská vesnička Rocarasso po deseti letech opět hostí světový šampionát. Češi by rádi medaili, ale při vzpomínkách se jim vybavují zlaté oslavy, které by si rádi zopakovali. Trenéru Martinu Mecerovi se navzdory netradičnímu termínu povedlo poskládat kvalitní tým, který v základní skupině prověří Kolumbie, Švýcarsko a Španělsko.

Světový šampionát 2021 se uskuteční v Itálii!

čtvrtek 19.08.2021, 18:00
(Aktualizováno) Nejistá doba mezinárodnímu inline hokeji příliš nehrála do karet a po zrušeném mistrovství světa 2020, jenž měla hostit Kolumbie, to vypadalo, že se neuskuteční ani odložený turnaj v roce 2021. Šampionát ale nakonec uspořádá Itálie, hostit jej bude Roccaraso. Češi vyšlou národní tým mužů, který bude obhajovat stříbro z posledních World Roller Games 2019 z Barcelony.

Je to pro nás velký úspěch, shodují se David Svozil s Jakubem Trnkou

pondělí 02.08.2021, 06:42
Chtěli-li dorostenci zvednout opět pohár pro vítěze mistrovství Evropy zvednout nad hlavu, pak museli zvládnout nedělní finále s Itálií. Už po prvních 20 minutách nebylo pochyb o tom, že se Češi do kroniky vítězů zapíší potřetí v řadě. V poločase to bylo již 3:0 a konečný výsledek 5:2 zavdal důvod Čechům pořádně zisk mistrovského titulu oslavit. Taktéž se to ukázalo při rozhovorech, ve kterých byli zpovídáni kapitán David Svozil a brankář Jakub Trnka.

Dorostenci potřetí za sebou slaví titul mistra Evropy!

neděle 01.08.2021, 15:41
Poslední den šampionátu ve Švýcarsku měli dorostenci jediný úkol: porazit v odpoledním finále Itálii, aby mohli slavit zisk mistrovského titulu. A to nebyl pro ně vůbec žádný problém. Už během prvního poločasu nastříleli tři branky a bylo z toho vedení 3:0, na které Italové reagovat nedokázali. Sice dvě branky vstřelili, ale také dvě dostali a konečný výsledek zní 5:2. Dorost tak nadále sedí na trůnu pro mistra Evropy v inline hokeji. Gratulace!

Dorostenci byli v druhém hracím dni stoprocentní a ve fínále se utkají s Itálií!

sobota 31.07.2021, 17:22
Pakliže chtěli dorostenci projít až do samotného finále, pak museli zvládnout i sobotní odvety. K úplné jistotě jim stačilo vyhrát nad Švýcarskem, které se ukázalo opětovně jako náročný soupeř. Střela Jakuba Galnora tři a půl minuty před koncem ale vynesla Čechům důležitou výhru 3:2 a do souboje s Itálií mohli tak jít Češi uvolněně. Především skrze ofenzivní sílu dovedli zápas k výhře 4:2 a ve finále od 13:00 v neděli vyzvou Itálii, která v přímé bitvě o postup přehrála Švýcarsko 2:0.