Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters World Cup - play-offZápasy
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

Britové kousali v první polovině, Češi ale úvodní zápas nakonec zvládli s noblesou

středa 26.07.2023, 18:55
Úvodní zápas české reprezentace na mistrovství Evropy nabídl jedenáct branek. Češi ale vítězství s Velkou Británii nedostali zadarmo. Britové se nenechali zaskočit inkasovanou úvodní brankou do závěru první části vedli. Pak už ale svěřenci Martina Mecery přebrali otěže zápasu a do tabulky získali první tři body.

Reprezentace do sedmnácti let přejela Irsko

středa 26.07.2023, 10:30
Mládežnická reprezentace sedmnáctiletých úspěšně začala mistrovství Evropy v Belgii. Češi v utkání s Irskem dominovali a soupeře po celé utkání k ničemu nepustili. Po desíti brankách v prvním poločasu přidal český tým ještě sedm branek ve druhé části. Po úvodním utkání program sedmnáctky bude pokračovat duelem s Finskem o první příčku ve skupině 1.

Trenér Pavel Würtherle a kapitán Pavel Šimek po ME U19

pondělí 24.07.2023, 20:50
Česká juniorská reprezentace na evropském šampionátu v Belgii skončila na 7. místě, ač na turnaji prohrála pouze se Slovenskem. Tato prohra je ale odsoudila k bojům O Prezidentský pohár, v němž nenašli Češi přemožitele. Průběh ME hodnotil trenér Pavel Würtherle a kapitán Pavel Šimek, jehož ještě čeká turnaj mužů v Charleroi.

Devatenáctka zakončila evropský šampionát výhrou se Švýcarskem

pondělí 24.07.2023, 17:30
Čeští junioři v posledním utkání mistrovství Evropy přehráli výsledkem 6:3 Švýcarsko a potvrdili první pozici ve skupině O Prezidentský pohár, kterou prošli bez ztráty bodu. Český tým v utkání sice brzy vedl, ale po gólech Švýcarů musel stav obracet. To ale bylo od soupeře vše, Češi si zápas pohlídali a zvítězili.

Jednoznačná záležitost. Čeští junioři rozstříleli Německo

pondělí 24.07.2023, 10:40
Reprezentační devatenáctka začala poslední hrací den na mistrovství Evropy v Belgii jednoznačným vítězstvím nad Německem. Češi nasázeli soupeři celkem jednadvacet branek, když v prvním poločasu skórovali devětkrát a následně přidali ještě patnáct přesných zásahů. V odpoledním zápase se Švýcarskem si to rozdají o 1. místo ve skupině O Prezidentský pohár.