Hradec přetlačil Černošice, obrat dokonal v nájezdech Marha

Hradečtí inline hokejisté prohrávali v domácím utkání v pardubickém azylu s týmem Černošic už 3:7. Kuťákovi svěřenci se ovšem nevzdali a nakonec vybojovali výhru po samostatných nájezdech. Pětkrát se v utkání trefil Filip Kuťák, vítězný nájezd si připsal mladík Marha.

Do zápasu vstoupili lépe domácí hráči. Už po třech minutách se z úvodní branky radoval Kuťák. Záhy však přišla černošická vánice, kdy se trefil Kern, Chamrád vyhnal Mahdala z hradecké branky a ještě před desátou minutou zápasu se prosadil Bezouška. Skóre se ještě do poločasové přestávky měnilo, rozdíl v něm ovšem nikoli. Na druhý gól Filipa Kuťáka totiž dokázal odpovědět hostující kapitán Robin Malý.

I druhý poločas se nesl v útočném duchu z obou stran. Mezi dvě černošické trefy Malého a Kerna se dokázal vklínit Kuťák. Na rozdíl čtyř branek poté opravoval Kubík. Poté se ale hradečtí hráči probrali a nasadili k velkému obratu. Po dvou gólech Kuťáka, Půlpána a Bureše se šlo do prodloužení, které branku nenabídlo. Rozhodnout tak musely až samostatné nájezdy. Skóre v nich otevřel Čáp, v poslední sérii vyrovnal Bezouška, aby v dalším nájezdu rozhodl o druhé hradecké výhře v sezoně mladý Šimon Marha.

20.05.2023 11:00| 3.kolo| Pardubice| 10 diváků