Černošice podruhé dokázaly zvítězit o jediný gól, porazily Storm Praha

autor fotografie: Michal Chadim

I svůj druhý zápas na Nikolajce dokázaly Černošice dotáhnout do vítězného konce, když v úvodu druhého poločasu otočily dvěma góly zápas ve svůj prospěch a dotáhly ho do vítězného konce.

Utkání bylo v úvodu hodně vyrovnané a plné nepřesností na obou stranách. Na první branku si diváci museli počkat do čtvrté minuty, kdy se hosté z Černošic dokázali po povedené kombinaci prosadit při vlastním oslabení zásluhou Adama Kubíka. Domácím se vývoj zápasu podařilo otočit v polovině první části, kdy se dvakrát prosadili Slavíček a Bílek. O vyrovnání se se ještě v první části postaral zkušený černošický hráč Petr Kafka, Storm ale ještě před přestávkou udeřil znovu zásluhou Slavíčka. Do přestávky se tak odcházelo za těsného vedení Stormu 3:2.

Stormu nevyšel vstup do druhé části, ve které Černošice dokázaly zápas otočit dvěma rychlými góly Kubíka a Kerna. Černošice se tak dostaly do těsného vedení, které se jim podařilo ve zbývajícím čase už uhájit. Hodně jim k tomu dopomohl i brankář Škubal, který při závěrečné powerplay vychytal několik domácích šancí.

Černošice tak podruhé v sezóně zvítězily o jediný gól.

13.05.2023 11:00| 2.kolo| Nikolajka| 50 diváků