Černošice postoupily na finálový turnaj, v sérii vyřadily Rats

Inline hokejisté Černošic si zahrají na finálovém turnaji. Ve čtvrtfinálové sérii si poradily s Prague Rats 2:0 na zápasy.

První gól padl hned ve třetí minutě, když Kafka našel Marka Loskota, který poslal puk do sítě s přispěním břevna. V čase 9:40 to bylo o dva góly. Chamrád našel u tyče stojícího Daniela Kružíka, který zamířil přesně vedle betonu Michajlova. V čase 11:10 přišel třetí gól. Kafka ujel v přečíslení s Loskotem, kterému následně poslal přihrávku před odkrytou bránu a ten už jen poslal puk do brány. V 19. minutě skórovali poprvé také domácí, když se prosadil kapitán Jakub Bernad po přihrávce Fialy. Za deset vteřin ale skórovaly opět Černošice, když se trefil Robin Všetečka, kterého našel přesnou nahrávkou před bránu Kružík.

Ve druhé půli padl první gól ve 25. minutě, kdy Kern vyslal parádní přihrávkou do jízdy Petra Kafku, který se prosadil povedenou bekhendovou kličkou. Pak se dvakrát během jedné minuty trefily Krysy. Nejprve se trefil po přihrávce Flynna kapitán Jakub Bernad. Za minutu potom Hašek využil chyby protihráče a přihrál na gól Štěpánu Turkovi. Za další minutu a 15 sekund skórovali Pražané potřetí díky povedené sólo akci Martina Fialy. Ve 32. minutě se podruhé v utkání prosadil kapitán Bernad, který z prostoru mezi kruhy pověsil puk přesně pod horní tyč. Za dalších 29 sekund se tvrdou ranou prosadil Jan Kern po přihrávce Loskota. Ve 35. minutě bylo znovu srovnáno, když se do úplně prázdné branky prosadil Petr Hašek. Vyrovnáno bylo však necelé tři minuty. V čase 37:44 se po pěkné přihrávce Sema prosadil do úplně odkryté brány Kafka. Čtrnáct vteřin před koncem pak při hře domácích bez brankáře srovnal tvrdou ranou z mezikruží Oscar Flynn. Znovu se tedy šlo do prodloužení, které rozhodl v čase 41:25 přesnou střelou po samostatné akci Loskot. Černošice tak sérii ovládly 2:0 na zápasy a zahrají si finálový turnaj, pro Rats naopak sezóna končí.

18.06.2022 18:00| ČF2| Nikolajka| 77 diváků