Hořovice doma schytaly další debakl, Rats jim nasázeli jedenáct branek

V odpoledním utkání přivítaly Hořovice Prague Rats a chtěly odčinit svou ranní bezgólovou porážku, ovšem znovu se bodů nedočkaly. Hosté měli duel pevně ve své moci a postupně Cvočkařům nasázeli jedenáct branek. Hattrickem se na straně hostů prezentoval Jiří Brandejský, čestný úspěch domácích zaznamenal Jakub Žmola.

Cvočkaři chtěli odčinit dopolední prohru s Roller Stormem a hlavně se gólově prosadit, v úvodu utkání s Prague Rats ustáli oslabení. Pak ale hosté už začali úřadovat. Skóre otevřel Jiří Brandejský a za méně než půlminutu zdvojnásobil vedení Rats Petr Šinágl. Ještě do konce první půle se hosté prosadili dvakrát, a to díky zásahům Radka Pavlaty a Tomáše Rubeše. Po poločase tak celek z hlavního města vedl 4:0.

Hosté v gólovém pojetí nepolevovali ani zkraje druhé půle, prosadili se Štěpán Turek a Petr Šinágl. Až poté se své první, ale zároveň poslední gólové radosti dočkali domácí, a sice Jakub Žmola. Už za patnáct sekund však hosté odpověděli díky Petru Haškovi a závěrečné desetiminutovce utkání přidali ještě čtyři zásahy. Postupně to byli Jiří Brandejský, Tomáš Rubeš, Jakub Bernad a znovu Jiří Brandejský, který necelé dvě minuty před koncem zkompletoval svůj hattrick a uzavřel skóre na konečných 11:1 pro Prague Rats.

04.06.2022 13:30| 5.kolo| Nikolajka| 24 diváků