Černošice přetlačily Hradec 6:5 a mají tři body

Inline hokejisté Černošic zvládli domácí zápas, ve kterém porazili Hradec Králové těsně 6:5, i díky skvělé první půli, ve které čtyřikrát skórovali.

Hned ve 2. minutě se prosadili hosté z východu Čech. Střelu Čápa ještě před bránou tečoval Aleš Půlpán, který prostřelil domácího gólmana. Domácí srovnali v čase 3:33. Marek Loskot dostal při vlastním oslabení nahrávku od Kafky a propálil prudkou ranou brankáře Mahdala. V 10. minutě si domácí vzali vedení zpět díky povedené střele Aleše Petruse, který obdržel přesnou nahrávku od kapitána Malého. Poté následovala pasáž 37 sekund, ve které padly hned tři branky. Tu první obstaral v čase 15:15 Jakub Novák, který se prosadil tvrdou střelou. Za dalších 17 vteřin ovšem skóroval David Sem poté, co dostal přihrávku od Chamráda. Ta dalších 20 sekund se prosadil Chamrád, který zamířil přesně k pravé tyči hradecké branky.

Šestadvacet sekund po začátku druhé půle skóroval opět Hradec. Jakub Novák se znovu prosadil nekompromisní tvrdou ranou. Ale v čase 25:01 bylo srovnáno, protože Filip Kuťák po nahrávce Čápa skóroval přesně pod horní tyč domácí brány. Ve 27. minutě si vzaly Černošice vedení zpět, neboť Loskot zavezl puk do útočného pásma, následně přihrál Petru Kafkovi, a ten se přesnou střelou nemýlil. Navíc ve 30. minutě se při vlastním oslabení prosadil Loskot, který Mahdala překonal z úniku po nahrávce Malého. V čase 36:06 ještě Hradec zdramatizoval utkání po trefě Jakuba Nováka, ale vyrovnat už se mu nepovedlo, a tak Černošice nakonec oslavily těsné vítězství.

04.06.2022 11:00| 5.kolo| Černošice