První výhru Roller Stormu v sezóně zařídily hattricky Šulka s Vráblíkem

Vyrovnanou bitvu sliboval sobotní dopolední souboj mezi Hořovicemi a Roller Stormem, ale opak byl pravdou. Hosté si utkání zcela podmanili a nasázeli do sítě domácích, kteří se nakonec nezmohli ani na jeden jediný zásah, sedm branek v řadě.

Roller Storm toužil na hřišti Hořovic urvat svou první výhru v této sezóně. Po úvodní pasáži hry bez větších šancí i vyloučení. Poté vzal otěže zápasu do svých rukou pevně Ondřej Šulek a čistým hattrickem během čtyř minut poslal pražský celek do vedení 3:0. Hosté od té doby na hřišti dominovali a přidávali další branky. Prosadil se také Natan Vráblík, a to hned dvakrát během necelé minuty. Díky jeho trefám vedl Roller Storm už 5:0. Domácí toho v první půli moc neměli, naopak hosté ještě sekund před koncem úvodní dvacetiminutovky přidali šestý zásah – trefil se Lukáš Bednařík.

Poté, co hosté v prvním poločase počastovali svého soupeře – tenisovou hantýrkou řečeno – kanárem, už ve druhé pasáži utkání utkání kontrolovali. Nakonec se celek z hlavního města dočkal ještě jedné branky a také druhého hattricku v zápase. V 35. minutě jej završil Natan Vráblík a hosté tak zvítězili na ZS Nikolajka hladce 7:0. Čistým kontem se navíc blýskl gólman Roller Stormu Martin Hauser.

04.06.2022 11:00| 5.kolo| Nikolajka| 16 diváků