Devils nepřipustili první porážku v sezóně a porazili Boskovice

Sedmé kolo STILMAT extraligy divize Východ nabídlo souboj dosud neporaženého Zlína s Boskovicemi. Zlínští Devils proti outsiderovi žádné překvapení nepřipustili. Boskovičtí sice po čtrnácti minutách hry dokonce vedli, avšak kvalitou nabití Východomoravané zachovali klid a nakonec si dokráčeli pro pohodlnou výhru 4:7.

Devils šli poprvé do vedení už v 8. minutě, když nenápadnou střelou otevřel skóre Petr Zámorský – 0:1. Pět minut na to se však outsiderům z Boskovic podařilo skóre otočit, trefili se Lukáš Šmíd a Jiří Šmahel – 2:1.

Na začátku 15. minuty už ale bylo znovu vyrovnáno, pěknou zlínskou kombinaci zakončoval Jiří Suhrada – 2:2. Ještě v poslední minutě první poloviny se ale Devils dostali do vedení, když střelou z první skóroval David Hrazdira – 2:3.

Vstup do druhé půle vyšel Zlínu na výbornou, hned o tři branky se postarali Petr Zámorský, Jiří Suhrada a Tomáš Pavlůsek – 2:6. Ve 28. minutě dokázal za Boskovice alespoň snížit Lukáš Šmíd – 3:6, po něm se z dorážky trefil ještě David Šebek a bylo zaděláno na drama. To však Zlínští nedopustili a tři minuty před koncem upravil na konečných 4:7 Daniel Hrazdira.

04.06.2022 09:00| 5.kolo| Boskovice