Přerovští hokejisté si poradili s Uherským Brodem a dotáhli se na Zlín

Inline hokejisté Uherského Brodu nastoupili v posledním domácím zápase proti IHC Night Birds Přerov

Hosté zkraje periody hned v první minutě šli do čtyř, i přesto dokázali vstřelit vedou branku v oslabení. Aleš Jergl využil přihrávku od Navrátila a překonal brankáře Halodu. Přerov byl i nadále lepším mužstvem, držel puk na svých holích. Brankovou akci znovu vymyslel Navrátil, který našel tentokrát Pavla Hanáka, který dal druhou branku Přerova.  Hokejisté Uherského Brodu se ale nevzdali a snížili v čase 08:49 Radimem Budilem, který se nejlépe orientoval v předbrankovém prostoru. Domácí hráči dokonce ještě v první třetině dokázali srovnat krok, když samostatný nájezd proměnil David Pavlůsek.  Před vyrovnávající brankou měl velkou šanci Vaněk, ale nedal branku.

Zkraje druhé části zápasu po chybě Budila šel sám na brankáře Halodu přerovský Navrátil, ale v samostatný nájezd nedal. Poprvé šel Uherský Brod do vedení, když domácí hráči proměnili přesilovou hru 5 na 4 a z druhého zásahu v utkání se radoval Budil. Přerov ale během 16 vteřin otočil zápas ve svůj prospěch. Nejprve vyrovnal Gremlica, kterého následoval Ryšavý. Na konci zápasu po oddechovém čase domácí střídačka odvolal brankáře Halodu a Daniel Indrák nikým neatakovaný dovezl puk od poloviny hřiště až do brány a rozhodl o tom, že všechny body poputují do Přerova.

28.05.2022 11:00| 4.kolo| Uh.Brod