Černošice ani napodruhé nestačily na Rats

Černošice ve druhém sobotním utkání nestačily podruhé v sezóně na Rats, s kterým tentokráte prohrály 3:9

Již od prvních minut bylo zřejmé, kdo bude v tomhle utkání favoritem. Vedoucí tým Rats vstzoupil do utkání s famózou a v utkání si s chutí zastřílel. Jako první se ve čtvrté minutě prosadil Oscar Flynn, poté dvě branky přidal Tomáš Rubeš a ještě jednou v závěru prvního poločasu se prosadil Oscar Flynn. Poslední slovo prvního poločasu měl domácí Daniil Petrov, který dvacet sekund před koncem prvního poločasu stanovil konečný stav první dvacetiminutovky na 1:4.

Druhý poločas lze rozdělit na dvě části, v tom první pokračovali hostující hráči v náporu a postupem času přidávali další branky, v tom druhém se zápas už dohrával, domácí dostávali více prostoru, díky čemu se dostávali do šancí, z kterých přišli branky i na jejich straně. Gólový brankostroj se nakonec zastavil na stavu 3:9.

Hráči Rats si tak v sezóně připsali už čtvrté vítězství a jsou na průběžné první pozici. Černošice jsou třetí.

21.05.2022 14:00| 3.kolo| Černošice| 18 diváků