Devils Zlín vyhráli potřetí v řadě za sebou. Uherský Brod deklasovali patnácti brankami!

Zlínští in-line hokejisté odehráli své třetí utkání a opět se mohli radovat z vítězství. Zatímco Uherský Brod na své první vítězství v této sezóně stále čeká.

Jako první se do vedení dostal Zlín, a to zásluhou Davida Hrazdíry. Vzápětí se Uherskému Brodu podařilo rychle srovnat. To však bylo zatím od domácích vše a jejich soupeř skóroval pětkrát v řadě za sebou. Brod začal střílet své další branky až v závěru prvního poločasu, kdy se dvakrát prosadil Tomáš Beneš. První poločas nakonec skončil 7:3 ve prospěch Devils.

Druhý poločas však přinesl další příděl branek do sítě Málka. Ten postupně musel osmkrát lovit puk ze své branky. Uherský Brod se ve druhé části prosadil až v závěru zápasu a zkorigoval konečné skóre na 15:4 z pohledu Devils Zlín. Hattricku v zápase dosáhl David Hrazdíra a taky byl hodně vidět Daniel Gazda. Obecně však hráči Devils Zlín předvedli perfektní výkon.

14.05.2022 11:00| 2.kolo| Uh.Brod