Hořovice zápas proti Stormu zvládly a připsaly si první vítězství v nejvyšší soutěži

Třetí zápas v Praze nabídl souboj dvou poražených z úvodních duelů. Hořovice zápas zvládly a dokráčely si i přes obrovský závěrečný tlak domácích pro vítězství 9:7.

Druhý zápas v nejvyšší soutěži už byl ze strany Hořovic daleko úspěšnější než ten úvodní. Přesto se do vedení dostali jako první domácí hráči, za které se dokázal prosadit v závěru šesté minuty Matěj Kvasnička. Hořovice však poté zlepšily hru a dokázaly čtyřmi brankami skore otočit ve svůj prospěch. Těžily hlavně z rychlých přechodů do útoku, které hráči tohoto celku dokázali nekompromisně zakončit.

Ve druhém poločasu hosté dokázali navázat na svůj tlak a postupně svůj náskok navýšit. Když v 33. minutě svítilo na světelné tabuli 9:3 pro hostující tým, zdálo se, že o výsledku zápasu je rozhodnuto. Domácí se ale nevzdali, zabrali a čtyřmi brankami zápas notně zdramatizovali. Na vyrovnání jim už nezbyly síly a záapas nakonec prohráli v poměru 7:9.

Na vítězství Hořovic se nejvíce podílel podílel Daniel Čech, který zaznamenal dvě branky a dvě asistence. Čtyři body si připsal i domácí Václav Klindera a Lukáš Bednařík. První jmenovaný rovněž zaznamenal dva góly a dvě asistence, druhý pak čtyři úspěšné přihrávky.

07.05.2022 14:00| 1.kolo| Nikolajka| 68 diváků