Hráči Rats si proti nováčkovi extraligy s chutí zastříleli

Rats potvrdili roli favorita a ve druhém zápase v Praze si proti Hořovicím s chutí zastříleli. Nakonec se jejich brankostroj zastavil na skore 10:2.

Vstup do utkání měli lepší hostující hráči Hořovic, kteří se dokázali v druhé minutě dostat při přečíslení dvou na jednoho do vedení 1:0 a to zásluhou Adama Adamce. Domácí se ale nenechali zaskočit a do konce prvního poločasu dokázali čtyřmi góly zápas otočit. Hodně tomu pomohl i Oskar Flynn, který se blýsknul dvěma trefami. První poločas tak skončil vítězstvím obhájce mistrovského titulu 4:1.

Do druhého poločasu vstoupili domácí aktivněji a dvěma góly Jakuba Bernarda a Tomáše Rubeše nenechali nikoho na Nikolajce na pochybách, kdo v tomhle zápase zvítězí. Hořovice dokázaly ještě šest minut před koncem zásluhou Dominika Štíbra snížit, domácí však v závěru přidali ještě dvě branky a nakonec zvítězili zcela jasně 10:2.

Nejlepším hráčem domácím byl Jakub Bernad, který v zápase zaznamenal hattrick a jednu asistenci a také Oscar Flynn, ten přidal dvě branky a dvě asistence.

07.05.2022 11:30| 1.kolo| Nikolajka| 37 diváků