World Skate Games 2022 - skupina BZápasyTabulky

Články

Čeští junioři vstali z mrtvých, jenže senzace se nekonala

čtvrtek 31.08.2017, 15:32
Napínavý a nervydrásající duel nabídlo semifinále českých juniorů se Španělskem. Po nevydařeném úvodu po polovině Češi prohrávali o dvě branky. Ovšem druhá polovina se českému týmu vydařila lépe a povedlo se srovnat na 2:2 zásluhou Kvapila a Zdráhala. Zápas tak došel až do prodloužení, kde však české naděje zhasly.

Postoupili jsme, protože jsme věřili, je přesvědčený trenér juniorů Pavel Würtherle

středa 30.08.2017, 15:08
Čeští junioři porazili Kolumbii ve čtvrtfinále 2:1 a jsou opět blíž boji o medaile. Ještě v poločase byl ovšem postupu blíž do semifinále blíž soupeř z Jižní Ameriky. Mladíci ale prokázali nezlomnou vůli a zásluhou dvou branek ve druhé části utkání zápas otočili ve svůj prospěch. Utkání hodnotili střelci cenných branek Jan Marek a Tomáš Novotný. Svůj pohled přidal i trenér Pavel Würtherle.

Češi postoupili do semifinále! Zápas proti Kolumbii otočili ve druhé půli

středa 30.08.2017, 14:02
Česká republika zvítězila ve čtvrtfinále mistrovství světa juniorů. Češi dokázali ve druhé polovině zápasu otočit nepříznivý vývoj utkání a zásluhou branek Marka a Novotného zvítězili 2:1. Skvělý výkon proti kousavému soupeři předvedl brankář Hauser, který má důležitý podíl na postupu do semifinále. V tom se Češi utkají se Španělskem.

Kolumbie bude kousavý soupeř, říká před čtvrtfinále trenér Vlček

úterý 29.08.2017, 19:18
Češi postoupili suverénně ze základní skupiny mistrovství světa a ve čtvrtfinále je čeká utkání s Kolumbií. Národní tým postoupil z prvního místa poté, co v posledním zápase skupiny porazil Spojené státy 6:4. Druhý hrací den mistrovství světa hodnotili také hráči Aleš Petrus, Jan Kvapil a Radim Budil. Čtvrtfinále proti Kolumbii je na programu ve středu od 12.30 středoevropského času.

Výhra s USA zajistila juniorské reprezentaci 1. místo ve skupině, ve čtvrtfinále s Kolumbií

úterý 29.08.2017, 15:22
Poslední zápas v základní skupině sehráli Češi se Spojenými Státy Americkými a v přímém souboji si to rozdali o první místo a výhodnější postupovou pozici do čtvrtfinále. Ač se vítězství nerodilo lehce, český tým několikrát dokázal otočit skóre a zápas zvládnul. Jako vítěz skupiny A narazí Češi ve čtvrtfinále šampionátu na Kolumbii.