MS FIRS - skupina DZápasyTabulky

Články

Junioři domů bez medaile nepojedou. V Toulouse vydřeli bronz!

neděle 06.07.2014, 19:03
Cesta první party z mistrovství světa FIRS v Toulouse nakonec nebude až tak smutná. Čeští junioři se vzmohli po těžké prohře v semifinále a vybojovali bronzové medaile! Proti Spojeným státům nezačali vůbec dobře, prohrávali o dva góly, ale ve druhé půli bitvu dokonale otočili do úspěšného konce, vítězný gól zařídil ve 31. minutě Miroslav Zaremba. Bravo!

Legenda končí. Junioři ztratili vyhraný zápas a pětinásobné zlato neobhájí

sobota 05.07.2014, 20:29
Neuvěřitelných 40 zápasů trvala neporazitelnost a dominance juniorské reprezentace České republiky na světové scéně. Až v semifinále mistrovství světa v Toulouse skončila. Češi proti bezzubému domácímu výběru kráčeli za finálovým postupem, jenže v samotném závěru ztratili vedení a v prodloužení i celý zápas.

Benjamínek přispěl už třemi góly. Jsem moc rád, přiznává Natan Vráblík

sobota 05.07.2014, 10:49
Junioři jsou v semifinále! Itálie sice kousala, ale především díky vynikajícímu úvodu si Češi postup mezi nejlepší čtveřici pohlídali. Co může trenéry hodně těšit, je vyrovnanost všech tří formací, které k vítězné vlně přispívají rovnoměrným dílem. Ve čtvrtfinálovém souboji se hned dvakrát trefil nejmladší hráč sestavy Natan Vráblík!

Rychlým startem proti Itálii si junioři zajistili místenku v semifinále

pátek 04.07.2014, 23:25
Junioři dokázali ve večerním čtvrtfinále pomstít své kolegyně a v Toulouse si zahrají o medaile! Proti Itálii potvrdili roli favorita, když v desáté minutě vedli už o tři góly a náskok nad nesmírně houževnatým soupeřem kontrolovali až do konce. Další překážku v jejich cestě bude znamenat v sobotu od 18:10 semifinále s domácí Francií!

Konečně jsme dali i nějaký ten gól, oddechl si Miroslav Zaremba

čtvrtek 03.07.2014, 18:51
Česká výprava v Toulouse našla druhého člena, který dokázal během jednoho utkání třikrát zamířit do černého. Miroslav Zaremba zařídil proti Austrálii jednu čtvrtinu gólů národního týmu a i jeho přispením se Češi mohli před čtvrtfinále uklidnit. Na videu se po zápase o své postřehy podělil nejen autor hattricku, ale i asistent trenéra Ivan Tomaštík.