Skupina DZápasyTabulky

Články

Junioři si s Austrálií zastříleli a do čtvrtfinále jdou z první pozice

čtvrtek 03.07.2014, 14:26
Po úvodním rozpačitém vítězství nad Španělskem se konečně mohli čeští junioři uklidnit. S Austrálií neměli sebemenší problémy, od čtvrté minuty trpělivě navyšovali skóre a mohou litovat jen toho, že v posledních momentech přišli o čistý štít. Jako vítěz skupiny A tak postupují do čtvrtfinále, kde je v pátek od 21:10 čeká s největší pravděpodobností Itálie.

Museli jsme do toho dát fakt všechno, uznává Filip Kuťák

úterý 01.07.2014, 17:33
První dva body jsou doma! Junioři měli na úvod šampionátu v Toulouse hodně těžkou práci, Španělsko je prověřilo víc než dostatečně a vůbec nemělo k bodům daleko. Záchranu českému týmu přinesl až vítězný gól Filipa Kuťáka ze 34. minuty.

První vítězství juniorů nad Španělskem se rodilo v dřině a potu

úterý 01.07.2014, 15:12
Takhle těžké to čeští junioři určitě nečekali. Do mistrovství světa FIRS ve francouzském Toulouse vstoupili zápasem se Španělskem, které jim nadělalo obrovskou práci. Zásluhou branek Jiřího Drobného s Filipem Kuťákem a výkonu brankáře Lukáše Langra ale nakonec národní tým zvládl vyhrát 2:1. Ve středu ho čeká den zápasového volna, Mexiko je totiž už druhým týmem skupiny, který do Francie nedorazil.

Do hráčů zase můžeme vložit ty nejvyšší ambice, věří trenéři českých juniorů

pondělí 30.06.2014, 11:05
Výkony a výsledky juniorských výběrů na světových šampionátech vynesly v posledních pěti letech české výpravě vždy zlatou radost. O to těžší pozici má ale každý další ročník! Je předem jasné, že na českou juniorku se teď bude chtít každý soupeř vytáhnout. Trenéři týmu Jiří Suhrada s Ivanem Tomaštíkem ovšem stejně jako každý rok vybírali kádr podle svého nejlepšího svědomí a v Toulouse budou Češi znovu mířit na vrchol.

Česká nadvláda nekončí, TITUL SLAVÍ ČEŠI !!!

neděle 14.07.2013, 01:33
Českému výběru se podařilo popáté v řadě obhájit titul světových šampionů, když ve finále zdolal domácí USA 3:2 ! Mladí reprezentantí se dostali do vedení brankou Hánla a v průběhu utkání si udržovali mírnou herní převahu, kterou však dlouho nedokázali brankově využít a tak přišel trest a američané těsně před koncem první půlky v přesilovce po předchozí obrovské šanci Čechů srovnali na 1:1. Domácí hráči pak ve druhé polovině využili jednu z mála svých šancí a dostali se do vedení - 2:1.