Mistrovství světa - ženy

Články

Drtivá výhra nad Indií? Určitě máme co zlepšovat, ví kapitánka Mrázová

úterý 09.06.2015, 04:25
Na úvod mistrovství světa si ženská reprezentace nemohla představit slabšího soupeře. Indkám nasázela devatenáct branek, šest z nich obstarala Kateřina Mrázová a z českého týmu brzy spadla nervozita. Ve hře však bylo ještě hodně nedorazů, na kterých budou hokejistky pracovat do těžších zápasů. Co říkají na úvod turnaje kapitánka Mrázová s Natálií Mlýnkovou, jež naopak patří mezi mladou nastupující generaci?

Češky si na úvod pohrály s Indií, které nasázely devatenáct branek

pondělí 08.06.2015, 21:00
Reprezentace žen zahájila MS organizace FIRS utkáním s Indií. Češky na ploše dominovaly již od úvodních vteřin, s chutí si zastřílely a i díky šesti brankám Kateřiny Mrázové zvítězily 19:0. Druhý souboj čeká svěřenkyně Věry Pančákové v úterý proti Mexiku.

Mám z týmu skvělý pocit, hlásí trenérka Pančáková. Hokejistky chtějí medaili

neděle 07.06.2015, 04:32
Na hlavě helma, na nohou brusle a v ruce hokejka? Zdá se, že to je u Věry Pančákové v národním týmu definitivně minulostí. Dlouholetá kapitánka ženské inline reprezentace letos převzala trenérskou taktovku a v Argentině povede do boje výběr, který představuje až nevídaný mix zkušeností s dravým mládím. Jak se mu povede?

FOTO: Česká výprava je v Argentině. Cestou si prohlídla brazilské Sao Paulo

sobota 06.06.2015, 15:57
Reprezentace juniorů a žen v sobotu brzo ráno místního času bezpečně dorazily do argentinského Rosaria, dějiště mistrovství světa organizace FIRS. Celý pátek strávila česká výprava v Sao Paulu, kde si čekání na letecký přípoj zkrátila prohlídkou města. V sobotu už má na programu první trénink v místě konání.

Milan Žurek o ženském inline hokeji: Musíme hrát každý rok

středa 09.07.2014, 11:30
České hokejistky se na světový šampionát vydaly po dvouleté pauze. Odvedenými výkony nezklamaly, nicméně sedmá příčka je rozhodně uspokojit nemůže. Teď bude zásadní, jakým směrem se ženský inline hokej vydá. Trenér reprezentace Milan Žurek ví, že se v republice musí hrát každý rok bez ohledu na to, zda Češky na další mistrovství pojedou, nebo ne.