World Skate Games 2022 - skupina DZápasyTabulky

Články

Chtěli jsme získat zlatý hattrick. Zklamání je velké, zní z české kabiny

pátek 08.09.2017, 17:28
Všechny tři české týmy končí na mistrovství světa v inline hokeji v čínském Nankingu v semifinále. Muži se neprobojovali do finále přes Itálii. Česko bylo v zápase lepším týmem, brankáře Facchinettiho zasypalo obrovským množstvím střel, ale ani to na vítězství to nestačilo. Utkání hodnotil český gólman Daniel Brabec a útočník Aleš Chamrád.

Český tým zůstal před branami finále, s Itálií prohrál 2:3

pátek 08.09.2017, 13:05
Muži na zlatý hattrick nedosáhnou. V semifinále s Itálií prohráli těsně 2:3. Národní tým poslal do vedení Strýček, Italové ale do poločasu vyrovnali a po pauze otočili. Na 2:2 srovnával Bernad, jenže necelé čtyři minuty před koncem rozhodl Vendrame. Česko bude hrát v sobotu o bronz.

Češi bez potíží přehráli Kolumbii. Těší je využité přesilovky

čtvrtek 07.09.2017, 14:23
Česká republika porazila Kolumbii vysoko 10:1. V utkání od začátku dominovala a bez nejmenšího problému postoupila do semifinále. Pozitivní zprávou před semifinále je, že Češi proměnili všechny čtyři přesilové hry. "To je vždycky dobré. Pomohlo nám to," řekl po zápase Martin Fiala.

Češi prošli přes čtvrtfinále s bravurou, Kolumbii nasázeli desítku

čtvrtek 07.09.2017, 11:32
Český tým na mistrovství světa FIRS postupuje do bojů o medaile. Ve čtvrtfinále se svěřencům Martina Mecery znovu povedlo výborně vstoupit do zápasu a nesrazila je ani kontaktní branka soupeře. Poločasové vedení Češi postupně navyšovali, až se skóre na výsledkové tabuli zastavilo za stavu 10:1!

Muži prošli základní skupinou bez klopýtnutí. Budeme ještě lepší, vzkazuje trenér Mecera

úterý 05.09.2017, 16:58
Vítězstvím 8:5 nad Spojenými státy uzavřeli muži základní skupinu na mistrovství světa FIRS. Češi si zatím v Nankingu počínají suverénně a po výhře nad Lotyšskem přidali cenné skalpy zámořských mančaftů. Americe národní tým dokonce nasázel nejvíce branek v historii. „Motivovalo nás, že můžeme USA poslat z elitní skupiny,“ prozradil Jakub Cik.