Mistrovství světa - muži FIRS

Skupina/Fáze Česká republika
O umístěníZápasy
Play-offZápasy
Skupina AZápasyTabulkyRealizační týmSoupiskaStatistiky
Skupina BZápasyTabulky
Skupina CZápasyTabulky
Skupina DZápasyTabulky
Skupina EZápasyTabulky
Skupina FZápasyTabulky

Články

Pavel Strýček: Letos mají šanci týmy, které budou hrát z obrany

pátek 11.07.2014, 09:07
Česká republika suverénně prošla základní elitní skupinou mistrovství světa FIRS. Češi nezaváhali ani v zápase se Švédskem, které porazili 3:2, neztratili tedy ani bod a vyhlíží soupeře pro čtvrtfinále. Pavel Strýček přihrával na vítěznou branku a ví, že přestože národní tým dosud nezaváhal, musí pokračovat v zodpovědné hře z obrany.

Výborně! Hokejisté otočili bitvu se Švédskem a vyhráli skupinu

čtvrtek 10.07.2014, 22:46
Švédsko se ukázalo být stejně těžkým soupeřem jako Spojené státy, Češi ale svůj úkol zvládli. V závěrečném souboji skupinového programu jako první prohrávali, skóre však otočili a houževnaté Seveřany porazili 3:2. Znamená to, že národní tým půjde do čtvrtfinále mistrovství světa jako velký favorit. V pátek od 16:40 ho čeká úspěšnější z dvojice Rusko – Lotyšsko!

Zápas se Švédskem rozhodne o lepší pozici pro čtvrtfinále

čtvrtek 10.07.2014, 14:00
Program základní skupiny A uzavře česká reprezentace ve čtvrtek od 21:30 soubojem proti Švédsku. Postup do čtvrtfinále z prvního či druhého místa už má národní tým jistý, má ale obrovskou motivaci skupinu vyhrát – první příčka by totiž pro následující zápas znamenala soupeře z nižších skupin mistrovství světa, a tedy i velkou šanci na postup mezi nejlepší čtyřku.

Dvougólový Petr Kafka: I bez nejlepšího hráče nám to fungovalo

čtvrtek 10.07.2014, 09:18
Česká reprezentace se musela proti Spojeným státům obejít bez jednoho z nejzkušenějších hokejistů Patrika Šebka. Jeho místo v přesilovkové formaci zaujal Petr Kafka, který svoji palebnou pozici využil k jedné brance a ze hry přidal další gól. „Jeho střely je potřeba využít,“ lebedil si kouč národního výběru Jiří Suhrada.

Češi zlomili silné Američany a po vítězství 3:2 jsou stále stoprocentní

středa 09.07.2014, 19:08
Druhý zápas, druhé vítězství. Česká republika si poradila s nabitým kádrem Spojených států a s neotřesitelnou jistotou už postupuje do vyřazovacích bojů. Zápas v dobrém tempu Češi otevřeli přesilovkovou brankou. Američané sice ještě dvakrát vyrovnali, ale potřetí si už naše reprezentace náskok vzít nenechala a vyhrála 3:2.