MS muži - play-offZápasyTabulkyRealizační týmSoupiskaStatistiky

Články

Češi mají bronz. Nechtěli jsme medailovou sérii přerušit, řekl Loskot

sobota 09.09.2017, 12:13
Třináct let za sebou vozí české mužské týmy z mistrovství světa v inline hokeji medaile. Tu v řadě třináctou přidal do sbírky letošní tým v čínském Nankingu. Muži v zápase o bronz přehráli Kanadu jednoznačným výsledkem 5:0. Skóre zápasu otevřel Marek Loskot, jehož branka byla nakonec vítězná. „Chtěli jsme zlato, ale každá medaile se počítá,“ řekl.

Brabec vynuloval Kanadu a Češi potřinácté v řadě mají medaili!

sobota 09.09.2017, 09:55
Českému týmu se nepovedlo přejít přes Itálii do finále, a tak podruhé na turnaji vyzval Kanadu. Tentokrát v boji o třetí místo. Stejně jako v základní skupině Češi soupeře zaskočili už v úvodu a vedení postupně dokázali zvyšovat. Kanaďané nedokázali vyzrát na skvělého Brabce a Češi berou na mistrovství světa v Číně bronz!

Chtěli jsme získat zlatý hattrick. Zklamání je velké, zní z české kabiny

pátek 08.09.2017, 17:28
Všechny tři české týmy končí na mistrovství světa v inline hokeji v čínském Nankingu v semifinále. Muži se neprobojovali do finále přes Itálii. Česko bylo v zápase lepším týmem, brankáře Facchinettiho zasypalo obrovským množstvím střel, ale ani to na vítězství to nestačilo. Utkání hodnotil český gólman Daniel Brabec a útočník Aleš Chamrád.

Český tým zůstal před branami finále, s Itálií prohrál 2:3

pátek 08.09.2017, 13:05
Muži na zlatý hattrick nedosáhnou. V semifinále s Itálií prohráli těsně 2:3. Národní tým poslal do vedení Strýček, Italové ale do poločasu vyrovnali a po pauze otočili. Na 2:2 srovnával Bernad, jenže necelé čtyři minuty před koncem rozhodl Vendrame. Česko bude hrát v sobotu o bronz.

Češi bez potíží přehráli Kolumbii. Těší je využité přesilovky

čtvrtek 07.09.2017, 14:23
Česká republika porazila Kolumbii vysoko 10:1. V utkání od začátku dominovala a bez nejmenšího problému postoupila do semifinále. Pozitivní zprávou před semifinále je, že Češi proměnili všechny čtyři přesilové hry. "To je vždycky dobré. Pomohlo nám to," řekl po zápase Martin Fiala.