World Cup Legends 2023 - skupina BZápasyTabulky

Články

Lukáš Novák a Adam Hamrla po utkání U19 s Finskem

pátek 21.07.2023, 20:15
Dvě důležité branky v utkání s Finskem obstaral svými střelami Lukáš Novák, když srovnal na 1:1 a následně poprvé poslal český tým do vedení 3:2. Finové ale ve druhé polovině srovnali, což však ve 39. ještě dokázal změnit Adam Hamrla, který rozhodl o prvním vítězství Čechů na turnaji. V dalším zápase je čeká Slovensko.

Devatenáctka začala vítězně, když utahala houževnaté Finsko

pátek 21.07.2023, 16:30
Češi zvládli úvodní zápas na evropském šampionátu a zvítězili 4:3 nad Finskem. Soupeř sice v úvodní polovině dvakrát vedl, ovšem český tým do devatenácti let dokázal zápas otočit ještě v prvních dvaceti minutách. Ač Finové i ve druhé polovině drželi krok a byli nebezpeční, o výhře ve 39. minutě rozhodl Adam Hamrla.

Nominace reprezentace mužů na ME do Belgie

neděle 16.07.2023, 18:30
Národní tým seniorů čeká první evropský šampionát asociace World Skate a hostí jej Belgie, konkrétně město Charleroi. Češi, kteří se představí v tříčlenné základní skupině A, v niž se utkají se Švédskem a Velkou Británií, mohou navázat na poslední ME před dvaceti lety, na němž ukončil kariéru trenér posledních dvou mistrů světa Martin Mecera. O titul letos bude bojovat celkem jedenáct týmů, hrát se bude od 26. do 30. července.

Rozhodnutí STK: Pro neoprávněný start byly Uherskému Hradišti odebrány medaile z Final Four přípravek

středa 28.06.2023, 15:30
Z důvodů porušení propozic a soutěžního řádu došlo ke kontumaci utkání semifinále Final Four přípravek ve prospěch týmu HC Lvi Břeclav a mužstvu HC Uherské Hradiště byly odebrány stříbrné medaile a pohár za 2. místo na turnaji MČR v Kroměříži. Uherské Hradiště na turnaji obsadí 4. příčku.

Prague Rats vystřídaly na trůnu Přerov. Stříbro pro Brno, bronz patří Černošicím

úterý 27.06.2023, 18:30
Inline hokejisté Prague Rats se stali čerstvými vítězi Stilmat extraligy. V semifinálovém duelu Finar Four, které se v sobotu konalo v Chrudimi, udolali obhájce titulu Přerov. Ve finále poté rozstříleli Brno 10:2. Jihomoravané se do souboje o zlato dostali přes Černošice, které v zápase o třetí místo přestřílely Night Birds. Vše důležité včetně hodnocení trenéra vítězného týmu v souhrnu.