EURO U16 2022 - skupina BZápasyTabulky

Články

Druhým finalistou je Brno! Černošice si po roce zahrají znovu jen o 3. místo

sobota 24.06.2023, 14:57
Finálová dvojice je kompletní. Prague Rats nakonec vyzve tým Mission Roller Brno. Černošice se sice v semifinále ujaly vedení, jenže ve zbytku zápasu tahaly za kratší konec a pouze dotahovaly Brno. V závěru usilovaly Černošice při hře bez brankáře o srovnání, místo čehož ale dvakrát inkasovaly.

Přerov titul neobhájí, těsně padl s Rats

sobota 24.06.2023, 13:38
Přerovští inline hokejisté titul v extralize neobhájí, když v semifinále těsně nestačili na Prague Rats, kteří Night Birds nepustili v zápase ani jednou do vedení. Zápas nakonec rozhodla jediná branka druhé poloviny, kterou obstaral Lukáš Plos ve 23. minutě. Přerovu nepomohla ani hra bez brankáře v posledních minutách.

Rats, Tygři, Brno a Přerov. Chrudim hostí v sobotu extraligové Final Four!

pátek 23.06.2023, 09:00
Final Four Stilmat extraligy inline hokeje se v sobotu uskuteční na zimním stadionu v Chrudimi. V zahajovacím zápase o postup do finále se Prague Rats střetnou s úřadujícím šampionem z Přerova, který po vyřazení lídra skupiny Východ Zlína vyzve také lídra skupiny Západ. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Černošice a Brno. Poražené týmy čeká duel o třetí místo. Finále je v plánu od 19:00. Utkání můžete sledovat v textových přenosech na onlajny.com nebo stream na czechicehockey.tv.

Mládežnická sezona vyvrcholí Final Four v Kroměříži, junioři se představí v Chrudimi

čtvrtek 22.06.2023, 10:00
Poslední červnový víkend se uskuteční finálové turnaje o tituly ve všech mládežnických kategoriích. Zatímco junioři si to rozdají v Chrudimi, kategorie od dorostenců až po přípravky se o trofeje utkají na kroměřížském zimním stadionu. Final Four slibuje zase po roce slibuje urputné boje, které uzavřou klubovou sezonu 2023. Všechna utkání budou str

1. liga zná účastníky Final Four. Tři vítěze doplní obhájce z Poličky

středa 21.06.2023, 18:00
Druhá nejvyšší česká soutěž mužů má před sebou závěrečný turnaj, který se uskuteční v neděli 25. června v Chrudimi. O titul si to rozdají čtyři týmy, které postoupily ze tří skupin. Obhájcem je tým IHC Rebels Polička, který se ale kvalifikoval ze druhé pozice skupiny střed, jehož určil nejlepší koeficient z týmů na druhé pozici.