Mistrovství evropy - U16ZápasyTabulky

Články

Junioři velmi těsně podlehli Francii, přesto uhájili druhé místo ve skupině

pondělí 16.07.2018, 20:40
Dlouhotrvající vyrovnaný boj nakonec český tým jen velmi těsně prohrál. Agresivně hrající Francouze ale dokázal dvěma góly zkrotit kapitán českého výběru Jan Kvapil. Velmi pohledný hokej s obrovským množstvím šancí na obou stranách ale zvládli lépe francouzští hokejisté, kteří zakončují skupinu na prvním místě. Pro Čechy ale tento výsledek není konečnou, naopak. Svojí skupinu opouštějí z druhého místa po bilanci jedné výhry, jedné remízy a jedné prohry.

Boj o první místo ve skupině ovládly Češky! Obhájkyním zlata z USA nasázely pět branek

pondělí 16.07.2018, 19:35
V přímém boji o první místo ve skupině A si to česká děvčata rozdala s obhájkyněmi světového zlata z USA. Už od počátku v utkání výrazně dominovala, což potvrdila dvěma povedenými góly z prvního poločasu. Ve svém tlaku na americkou branku neustávala ani v poločase druhém, ve kterém nasázela za záda Rackleffové další tři branky! Definitivně tak ovládla svou skupinu bez ztráty bodu a pouze se dvěma obdrženými góly. Již pozítří svedou souboj ve vyřazovacích bojích.

Musíme se oklepat, říká Šmahel. Chceme vyhrát a dáme do toho všechno, burcuje Altrichter

pondělí 16.07.2018, 10:20
Tabulka skupiny A ještě není rozhodnutá a český tým má vše ve vlastní moci, jak s tím naloží. Po remíze 1:1 se Švýcarskem bude pořadí určovat až duel se zemí galského kohouta. S Francií nečeká české juniory jednoduchá bitva a lze očekávat bitvu až do poslední minuty. K zápasu se Švýcary se vrací střelec jediné české branky Jiří Šmahel a brankář Martin Altrichter.

Šly jsme do zápasu naplno, říká autorka hattricku Mlýnková. Po několika zákrocích odpadla nervozita, přiznala Plucnarová

neděle 15.07.2018, 22:00
Ženská reprezentace má za sebou další vysokou výhru. Na stadionu v Roaně porazila Argentinu. Děvčata se nenechala rozhodit bleskurychlým argentinským gólem, načež osmi trefami otočila vývoj utkání ve svůj prospěch. V tomto zápase nastoupily Češky již v plné sestavě a změnou v brankovišti. Zejména Natálie Mlýnková se po návratu z finského kempu hokejové reprezentace do 18 let ukázala v dobrém světle, když během krátkého času nasázela hattrick. Dalším utkáním budou české hráčky bojovat o první místo ve skupině proti silným Američankám.

Junioři dlouho drželi vedení, v závěru neodolali švýcarskému tlaku

neděle 15.07.2018, 20:15
Velmi dlouho drželi čeští reprezentanti vedení v zápase proti Švýcarsku po trefě Jiřího Šmahela. Vedení se navíc po většinu herního času snažili navýšit, naráželi ovšem na téměř bezchybného švýcarského gólmana Yannicka Marka. Na opačné straně předvedl řadu famózních zákroků debutant na mistrovství Martin Altrichter. Třináct vteřin před koncem se ale Švýcarům povedlo narušit českou rozehrávku a vyrovnat na konečných 1:1. Češi ale nemusí smutnět, již zítra se mohou poprat o první místo ve skupině proti Francii.