Mistrovství evropy - U16

Skupina/Fáze
Mistrovství evropy - U16ZápasyTabulky

Články

Na Američany krátcí. Češi si zase po roce zahrají o bronz

pátek 14.06.2019, 22:19
Čeští inline hokejisté v kategorii Masters smutní, v semifinále nestačili na zámořského soupeře a po výsledku 3:7 je čeká "jen" sobotní zápas o bronz.

Tabulka extraligy juniorů se může po nedělním kole ještě promíchat

pátek 14.06.2019, 22:00
Poslední turnaj základní části Ambica extraligy juniorů se odehraje v neděli v Hořovicích, kde se na vedoucí Přerov může dotáhnout Zlín jen za předpokladu, že by Night Birds vše prohráli a Devils všechny tři zápasy vyhráli, o všem napoví hned v úvodu dne jejich vzájemný duel. Tabulky se může ještě výrazně promíchat, třetí Kladno totiž ztrácí na Zlín tři body a poslední Hořovice jsou jen o bod za Čerty z Kladna.

Veteráni jsou ve finále mistrovství světa, Slováky udolali na nájezdy!

pátek 14.06.2019, 20:44
Velká přestřelka, ostrá bitva a nervy drásající drama. Čeští inline hokejisté v kategorii veteránů porazili své sousedy ze Slovenska 6:5 po nájezdech a znovu po roce si zahrají finále! Jejich soupeřem bude nepříjemná Francie.

V sobotu se odehrají poslední zápasy základní části extraligy dorostu

pátek 14.06.2019, 19:00
V sobotu bude v obou divizích končit základní část extraligy dorostu, ve čtvrtém hracím dnu se týmy v divizi východ představí v Přerově a divize západ odehraje svůj osmý hrací den na zimním stadionu v Chrudimi, v obou divizích nastoupí také ženské týmy.

Trenér Martin Mecera před semifinálovými bitvami

pátek 14.06.2019, 12:09
Hlavní kouč obou výběrů veteránů i Masters Martin Mecera s oblibou sledovat výkony svých svěřenců ve čtvrtfinálových zápasech proti Německu a Slovinsku. Času na oslavu však není mnoho, již dnes čeká Čechy důležité semifinálové bitvy proti Slovákům ve veteránské kategorii, Masters vyzvou Američany.