Mistrovství evropy - U16

Skupina/Fáze
ME U16 2021ZápasyTabulkyStatistiky
ME U16 2021 - fináleZápasy

Články

Přerov o víkendu hostí finále mládežnických kategorií. Kdo se stane mistrem ČR?

čtvrtek 23.06.2022, 20:15
Zimní stadion v Přerově bude o víkendu hostit Final Four mládežnických kategorií, které určí nové mistry České republiky. V sobotu se bude hrát v kategorii dorostu a mladších žáků, v neděli pak v juniorech a starších žácích. Všechny zápasy budou k dispozici živě na youtube kanále.

Kroměříž přivítá Final Four Stilmat extraligy. Kdo zvedne pohár?

čtvrtek 23.06.2022, 17:00
Poprvé se Final Four Stilmat extraligy bude konat v Kroměříži. O titul se porvou čtyři týmy, které prošly přes čtvrtfinále. Nejprve se v semifinále utká ILHK Hradec Králové s Devils Zlín, následně druhý finalista vzejde z utkání Night Birds Přerov a SK Černošice. Pojďme si představit účastníky!

Rezerva Stormu přišla o postup v posledních sekundách, posledním postupujícím je Polička

středa 22.06.2022, 12:57
V úterý večer se rozhodlo o posledním postupujícím na finálový turnaj první ligy. Za minutu dvanáct se z postupu raduje Polička, když ji k tomu dopomohli hráči Jseminline, kteří porazili rezervu Stormu gólem šest sekung před koncem základní hrací doby.

Mládežnické kategorie mají za sebou základní část, známe postupující na finálové turnaje a vítěze přípravek

úterý 21.06.2022, 17:00
Svou základní část o víkendu zakončily všechny mládežnické kategorie. V kategorii dorostu a žáků se uskuteční finálový turnaj, který určí nové mistry České republiky pro sezónu 2022. Nového mistra jsme poznali už v kategorii přípravek, kterou vyhráli hokejisté IHC Devils Zlín

Je to pro nás obrovská euforie, usmíval se po zápase šťastný Kafka

pondělí 20.06.2022, 14:55
Posledním účastníkem Final Four Stilmat extraligy inlinehokeje se stali hokejisté SK Černošice. Jedním z klíčových hráčů, kteří se na překvapivém vítězství podíleli byl černošický Petr Kafka.