EURO U18 2022 - skupina DZápasyTabulky
EURO U18 2022 - skupina EZápasyTabulky
EURO U18 2022 - skupina RZápasyTabulky

Články

Domácí Blackfin Chrudim vítězem Final Four 1. ligy, obhájce z Poličky na 3. místě

pondělí 26.06.2023, 10:45
1. liga uzavřela sezonu a ve známém prostředí se nejlépe vedlo týmu Blackfin Chrudim, který postoupil na Final Four jako vítěz skupiny Střed. Na domácí tým nestačila v semifinále Kroměříž a ve finále ani nováček z Lovosic. Sezonu za vítězný tým po úspěšně zvládnutém finále hodnotil Ondřej Solnička.

Je to nejsladší vítězství s Rats, cení si titulu kapitán David Bernad

neděle 25.06.2023, 15:00
Zatímco před rokem tým Prague Rats na Final Four vůbec nepostoupil, letos se po slabším rozjezdu vrátil a sezonu zakončil vysokým vítězstvím ve finále nad Mission Roller Brno. Na vrchol tým dotáhl kapitán David Bernad, který v rozhovoru také prozradil, jak se mu spolupracuje s bratrem Jakubem.

Hradec Králové ve finále juniorské extraligy překazil Roller Stormu sen o obhajobě, bronz do Úhřetic

neděle 25.06.2023, 12:00
Čtyři nejlepší týmy juniorské extraligy předvedly na Final Four vynikající výkony, které vygradovaly ve skvělé a dramatické finále mezi Hradcem Králové a Roller Stormem Praha. Napínavý zápas o zlato, ale nakonec lépe zvládli hráči z Hradce Králové, aby nenechali Roller Storm obhájit mistrovský titul. V utkání o bronz se povedl skvělý zvrat Úhřeticím, které po prodloužení získaly bronz.

Rats se vrací na trůn! Ve finále přejeli Brno a po čtyřech letech jsou opět mistry

sobota 24.06.2023, 20:50
Finále Final Four Stilmat extraligy bylo jednoznačnou záležitostí! Tým Prague Rats si nenechal utéct mistrovský titul, když ve finále přejel Mission Roller Brno a vysokém vítězství 10:2 střídají IHC Night Birds Přerov na pozici extraligového mistra. Rats si ve finále vypracovali ještě do poločasu pohodlné vedení 5:0, které si již nenechali utéct.

Černošice získaly bronz! Obhájce trofeje končí na čtvrtém místě

sobota 24.06.2023, 17:35
Zápas o bronzové medaile byl plný zvratů, neboť oba týmy se v posledním utkání sezony rozhodly dohnat manko v produktivitě. NIcméně, zápas rozhodl úsek posledních pěti minut, kdy se Přerovu povedlo srovnat na 6:6, jenže tento stav dlouho netrval a Černošice se třemi brankami nakonec prostřílely ke třetí příčce, na kterou před rokem nedosáhli.