Mistrovství evropy - U18

Skupina/Fáze
Mistrovství evropy - U18ZápasyTabulky

Články

Prvoligoví hokejisté mají za sebou další hrací víkend

pondělí 13.05.2019, 19:11
I o tomto víkendu se hrál prvoligový inline hokej ve všech divizích a opět bylo na co koukat. pojďme se podívat, čeho jsme se dočkali a jak vypadají tabulky po další sérií duelů.

Statistické ohlédnutí po druhém hracím víkendu Stilmat Extraligy

neděle 12.05.2019, 22:07
Inline hokejová Extraliga má za sebou druhý hrací víkend, tentokrát se odehrálo 15 zápasů a po této náloži máme v soutěži stále dva týmy s plným bodovým ziskem - IHC Night Birds Přerov a IHC Prague Rats. Na druhé straně jsou IHC Roller Storm Praha a IHC KANCI Uherský Brod, oba celky čekají na vůbec první bodový zisk.

Středočeská bitva nabídla hodně gólů, z výhry se radovaly Černošice

neděle 12.05.2019, 19:12
V nedělním zápase se proti sobě postavili domácí Černošice a Čerti z Kladna, šlo tedy o souboj dvou celků ze středních Čech. Přestože se dařilo Kladnu první dvě části držet se soupeřem krok, nakonec utrpělo poměrně jasnou porážku. Černošice totiž druhou polovinu duelu jasně ovládly a svému sokovi téměř nic nedovolily.

Devils porazili Uherský Brod a připsali si první vítězství v sezoně

neděle 12.05.2019, 18:11
I když zlínští Devils dostali první gól, nesesypali se z toho a došli se pro velmi pohodové vítězství nad Uherským Brodem, za který nastoupil v bráně legendární Karel Málek. Pro Devils to je první a velmi cenná výhra v sezóně.

Brno zlomilo jihomoravské derby v závěrečné čtvrtině, k výhře mu stačily tři góly

neděle 12.05.2019, 17:49
Kdo čekal v derby mezi Brnem a Boskovicemi gólovou přestřelku, ten si nepřišel na své. V souboji na hřišti Mission Rolleru padly v úvodních třech čtvrtinách jen dvě branky, prim hráli především brankáři a skóre bylo vyrovnané. Rozuzlení přinesla až závěrečná část, kde se podruhé v utkání trefil domácí Jakub Kadlec a razítko na výhru Brna dal v závěru Ondřej Stehlík.