Mistrovství světa - masters

Nebyl nalezen žádný turnaj.

Články

Statistické ohlédnutí po čtvrtfinále Stilmat extraligy

pondělí 17.06.2019, 19:55
Česká nejvyšší soutěž má za sebou čtvrtfinálové duely, ve kterých byly k vidění jak jasné výsledky a přestřelky, tak i napínavá série, kterou muselo rozhodnout až desetiminutové prodloužení hrané čtyři na čtyři.

Video: Pocity jsou skvělé, ale druhý zápas z naší strany nebyl ideální, hodnotil čtvrtfinále Školoud

pondělí 17.06.2019, 17:00
Papírovým favoritem čtvrtfinálové série mezi Přerovem a Stormem byl domácí tým. Hostující mužstvo ale nedalo Přerovu nic zadarmo a cestu na Final Four mu hodně znepříjemnilo, což potvrdili v rozhovoru i aktéři obou týmů.

Zákulisí zlaté cesty za titulem mistrů světa!

pondělí 17.06.2019, 10:00
Od 10. do 15. června sehráli čeští inline hokejoví reprezentanti ve dvou kategoriích řadu náročných zápasů na světovém šampionátu v Asiagu a Roaně. Pro veterány byla cesta završena ziskem zlatých medailí. Jak vypadala?

Sestřihy zápasů o bronz a finále MS

pondělí 17.06.2019, 09:51
Závěrečný hrací den světového šampionátu přinesl část smutku i radost. Zatímco Masters nestačili v boji o bronz na domácí Italy, veteráni zakončili svoji cestu zlatou tečou proti Francii. Níže si můžete prohlédnout sestřihy obou závěrečných zápasů.

Pavel Würtherle: Bitvu o bronz rozhodlo spalování našich šancí

neděle 16.06.2019, 10:00
Hodně pestrý program v italské Roaně za poslední dva dny potkal Pavla Würtherleho. Během osmačtyřiceti hodin totiž odehrál dohromady čtyři zápasy v obou kategoriích, smutek ze ztráty bronzu však vystřídala velká radost a úleva po zisku zlatých medailí ve veteránské kategorii.