Mistrovství světa - Masters

Skupina/Fáze
Masters World Cup - play-offZápasy
Masters World Cup - sk. AZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. BZápasyTabulky
Masters World Cup - sk. CZápasyTabulky

Články

II. divizi O POHÁR STILMAT ovládla Chrudim, souboj o stříbro zvládlo Hlinsko

neděle 28.06.2020, 21:56
Nedělní program zakončil také program II. divize O POHÁR STILMAT, o konečném pořadí se rozhodovalo ve čtyřech utkáních v Praze. SK IHC Chrudim sice nejprve remizovali s Roller Stormem B, proti Warrios už ale neztratili a udrželi první příčku před Hlinskem a Roller Stormem.

Chemipro stvrdilo zlato v II. divizi, souboj o třetí příčku zvládli Eagles

neděle 28.06.2020, 21:16
Poslední tři utkání II. divize O POHÁR ČAILH se uskutečnily v Černošicích, kde Chempiro Chrudim stvrdilo své vítězství v II. divizi porážkou Písku. Druhé místo bere Polička po výhře nad Jsmeinline a třetí končí Eagles Chrudim, kteří v neděli v přímém souboji o bronz porazili Hořovice.

STILMAT POHÁR v Top divizi získali hráči Přerova

sobota 27.06.2020, 19:10
Černošice - Dohráno mají i hráči ve STILMAT POHÁRU v TOP divizi. Ten se podařilo vybojovat suverennímu Přerovu, který prošel pohárem neporažen.

Hráči Rats si poradili s Olomoucí a stali se vítězi ČAILH POHÁRU

sobota 27.06.2020, 18:53
Polička - Top Divize POHÁRU ČAILH v sobotu vyvrcholila na zimním stadioně v Poličce. Hned v prvním zápase se rozhodlo o vítězi, když si hokejisté Rats poradili s oslabenou Olomoucí a zajistili si pohárové vítězství.

Přerov ovládl kategorii starších žáků

sobota 27.06.2020, 16:00
Přerov - Své vítěze v sobotu poznala i kategorie starších žáků, kterou na domácí palubovce ovládl Přerov. Ze šesti zápasu neodešli přerovští z hrací palubovky poraženi a po zásluze tak svou kategorii vyhráli.